Keystone logo
Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Wstęp

Lider w szkolnictwie wyższym

Od 1966 r. Tallahassee Community College oferuje wysokiej jakości kształcenie policealne dla mieszkańców Leona, Gadsden i hrabstw Wakulla oraz studentów z całego stanu, kraju i za granicą. Jesteśmy konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych szkół społeczności w kraju. Nasza wizja jest uznawana za twoją uczelnię z wyboru.

TCC By The Numbers

  • 37k - TCC rejestruje rocznie ponad 37 000 studentów kredytowych i innych studentów

  • 24: 1 - TCC utrzymuje ucznia w stosunku do wydziału 24 do 1

  • 77% - 77 procent absolwentów TCC przechodzi do 4-letniej instytucji po ukończeniu studiów

Doskonałość w edukacji

W TCC oferujemy ponad 70 różnych programów certyfikacji obejmujących różne dziedziny, od zarządzania biznesowego po inżynierię, od pielęgniarstwa po organy ścigania. Nasz stopień Associate of Arts (AA) do przeniesienia na uniwersytet stanowy oferuje również wiele ścieżek dla tych, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata lub wyższy. Sprawdź wszystkie opcje i porozmawiaj ze swoim doradcą, aby zobaczyć, który jest dla Ciebie najlepszy.

68905_Clipboard03.jpg

Wszyscy są mile widziani

TCC reprezentuje zróżnicowane ciało studenckie i potwierdza wzrost i sukces naszych studentów poprzez pracowników akademickich, zaangażowanie w przywództwo, sztukę i wiele innych. Zapraszamy uczniów ze wszystkich środowisk i oferujemy im możliwość wzmocnienia siebie i swojej społeczności.

Spotkanie z tobą, gdzie jesteś

Od głównego kampusu do naszych instytutów specyficznych dla danego kraju po nasze centra satelitarne, z dumą możemy służyć naszej społeczności w każdym z naszych siedmiu oddziałów w naszej trójmiejskiej dzielnicy usługowej. Zawsze jest miejsce blisko domu, pracy i wszędzie pomiędzy.

Idealne miejsce do życia i nauki

W każdym semestrze tysiące studentów wybierają Tallahassee jako kolejny krok w ich edukacji. Strona główna TCC, jeden z najlepszych szkół społeczności w kraju, a dwa główne uniwersytety - Florida State University i Florida A

Lokalizacje

  • Tallahassee

    444 Appleyard Drive, , Tallahassee

pytania