Keystone logo
SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

Wstęp

Clinton Community College, jednostka członkowska State University of New York, znajduje się w Bluff Point, około 4 mil na południe od Plattsburgh, na zalesionych wzgórzach z widokiem na jezioro Champlain.

Clinton Community College (CCC) odgrywa wyjątkową rolę w lokalnej społeczności i w państwie, oferując tradycyjnym i nietradycyjnym studentom dostęp do różnorodnych programów edukacyjnych prowadzonych przez wysoko wyspecjalizowanych wykładowców. Wielu studentów CCC uczęszcza przez dwa lata, zdobywa dyplom lub certyfikat, a następnie przechodzi na czteroletnią uczelnię. Inni studenci kończą szkołę i wchodzą bezpośrednio do pracy lub uczęszczają do CCC przez krótki okres czasu, aby spełnić określoną potrzebę edukacyjną. Jesienią 2015 r. Clinton Community College zarejestrowało około 2400 studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Podczas gdy kolegium oferuje nowoczesny sprzęt i wyposażenie niezbędne do współczesnych potrzeb edukacyjnych, jego charakterystyczną architekturę i spektakularną wskazówkę dotyczącą naturalnego środowiska w znaczących momentach przeszłości. W rzeczywistości lokalizacja Bluff Point była miejscem najważniejszych wydarzeń związanych z powstaniem Republiki Amerykańskiej i jej tradycji. To dobrze, że obszar tak wspaniale piękny i tak bardzo częścią wczesnego rozwoju Stanów Zjednoczonych jest utrzymywany do użytku publicznego i przyjemności.

Bluff Point należy do mieszkańców hrabstwa Clinton, którzy teraz dzielą zapierającą dech w piersiach scenerię i poczucie historii, która kiedyś była zarezerwowana tylko dla nielicznych.

Misja

Misją Clinton Community College jest zapewnienie możliwości edukacyjnych w integracyjnym i bezpiecznym środowisku, które upoważnia jednostki do tworzenia własnych ścieżek rozwoju osobistego i zawodowego.

Oświadczenie Wizji

W wyniku naszych starań w Clinton County i North Country Clinton Community College pomaga uczniom w łączeniu podziałów akademickich, ekonomicznych, technologicznych i kulturowych, uczestniczenia w społecznościach lokalnych i globalnych oraz poprawiania ich życia w praktyczny i wizjonerski sposób.

Lokalizacje

  • Plattsburgh

    136 Clinton Point Drive, 12901, Plattsburgh

    pytania