Keystone logo
Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Wstęp

Witamy w SUNY Sullivan, wszechstronnej szkole wyższej w systemie SUNY (Uniwersytet Stanowy Nowego Jorku). Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci przygotować się na przyszłość, niezależnie od tego, czy otrzymujesz pierwszą pracę, przenosisz się do czteroletniego college'u lub uniwersytetu, czy też doskonalisz swoje umiejętności osobiste i zawodowe.

Nasza misja

SUNY Sullivan zapewnia programy i zasoby, które edukują, inspirują i wzmacniają uczniów i szerszą społeczność. Dzięki doskonałości w nauczaniu i uczeniu się przygotowujemy uczniów do życia w zróżnicowanym i wzajemnie połączonym świecie oraz wspieramy pozytywne zmiany gospodarcze i społeczne w hrabstwie Sullivan i poza nim. Modelujemy zrównoważone działania i promujemy obywatelstwo odpowiedzialne społecznie, środowiskowo i ekonomicznie poprzez nadrzędną kulturę doskonałości.

Nasz kampus

Nasz wiejski kampus o powierzchni 405 akrów położony jest w malowniczych górach Catskill, niecałe dwie godziny drogi od Nowego Jorku i Albany. Zawiera serię dziewięciu połączonych ze sobą budynków oraz Paul Gerry Fieldhouse. Budynki naszego kampusu, w tym teatr Seelig znajdujący się w centrum kompleksu, zostały zaprojektowane przez firmę architektoniczną Edward Durell Stone & Associates. Stone był znany ze swojej pracy nad Museum of Modern Art i Radio City Music Hall w Nowym Jorku, a także John F. Kennedy Center for the Performing Arts w Waszyngtonie, między innymi budynkami i przestrzeniami publicznymi. Lazarus I. Levine Residence Hall i EcoGreen Townhouses, oba położone zaledwie kilka kroków od kampusu, zapewniają zakwaterowanie dla prawie 400 studentów.

Nasi studenci (stan na jesień 2019)

Na uczelni studiowało 1628 studentów (781 w pełnym wymiarze godzin i 847 w niepełnym wymiarze godzin), reprezentujących zróżnicowaną demograficznie grupę osób.

Nasza akredytacja

SUNY Sullivan jest akredytowana przez Middle States Commission on Higher Education z siedzibą pod adresem 3624 Market Street, Filadelfia, PA 19104. Telefon: (267) 284-5000.

Nasze programy nauczania są zatwierdzone przez State University of New York i Departament Edukacji Stanu Nowy Jork. Wszystkie programy nauczania są zatwierdzone do szkolenia weteranów zgodnie z odpowiednimi przepisami publicznymi, a uczelnia jest zatwierdzona przez US Citizenship and Immigration Services, biuro Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA, do uczęszczania na studentów zagranicznych. Dokumenty akredytacyjne i licencyjne można przeglądać online lub za pośrednictwem Biura Prorektora ds. Akademickich i Studenckich.

Nasze programy biznesowe są akredytowane na szczeblu krajowym przez Association of Collegiate Business Schools and Programs w zakresie oferowania programów biznesowych, których kulminacją jest współpracownik nauki i współpracownik stopni nauk stosowanych.

Program nauczania pielęgniarstwa jest akredytowany i zarejestrowany w Departamencie Edukacji stanu Nowy Jork, Bureau of Professional Licensing.

Zrównoważony Sullivan

Zrównoważony rozwój leży u podstaw tego, co robimy w SUNY Sullivan. Nasze zaangażowanie w odpowiedzialność środowiskową i społeczną wpływa na wszystko, od działalności naszego kampusu po nasz program nauczania.

Od wielu lat wprowadzamy zrównoważone praktyki do działalności naszego kampusu, w tym system geotermalny do ogrzewania i chłodzenia naszych budynków, a ostatnio zainstalowaliśmy panel fotowoltaiczny o mocy 3 kW i turbinę wiatrową o mocy 2,5 kW do praktycznych szkoleń w zakresie energii odnawialnej. W 2015 roku firma SUNY Sullivan zawarła umowę zakupu energii z firmą Sullivan Solar Garden, LLC, która obejmowała instalację na terenie kampusu farmy fotowoltaicznej o powierzchni 9 akrów i mocy 2,15 MW (moduł 7056 PV).

Studenci SUNY Sullivan pomogli zainstalować zielony dach na terenie kampusu, co pomogło obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia, a nasi studenci co roku zbierają i kompostują ponad 3000 funtów resztek jedzenia, korzystając z obszaru kompostowania z wymuszonym obiegiem powietrza na terenie kampusu. Dodaliśmy stacje napełniania butelek wodą, niskoprzepływową instalację wodną i zmodernizowaliśmy nasze systemy oświetlenia i automatyki budynkowej, aby poprawić naszą efektywność energetyczną, a także zainstalowaliśmy zewnętrzne oświetlenie słoneczne, aby rozjaśnić ścieżkę spacerową prowadzącą do naszego boiska baseballowego. Mamy organiczny ogród społeczny i zbudowaliśmy szopę ogrodową z bali słomy — inicjatywę podjętą przez naszego Programu Honorowego oraz studenta utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami. Część żywności uprawianej w naszym ogrodzie jest wykorzystywana przez kampusowe usługi gastronomiczne, co dodatkowo rozwija wiele inicjatyw Chartwells na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nieustannie aktualizujemy naszą inwentaryzację emisji gazów cieplarnianych i wdrażamy strategie redukcji odpadów, a także aktualizujemy nasze zasady zakupów, aby lepiej odzwierciedlały nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Te i inne działania pomagają obniżyć nasze koszty energii, zwiększyć wydajność naszych obiektów i zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Jednak nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój na tym się nie kończy.

SUNY Sullivan szybko staje się liderem w edukacji na temat zrównoważonego rozwoju. Nasz stopień naukowy w zakresie utrzymania i zarządzania zielonymi budynkami oraz kursy dotyczące zrównoważonego rozwoju kładą podwaliny pod nową siłę roboczą „zielonych kołnierzyków”. Nasz program nauk o środowisku oferuje oparte na nauce podejście do rozwiązywania dzisiejszych złożonych problemów ekologicznych. Prowadzimy nawet niekredytowe warsztaty i kursy, które poszerzają Twoje osobiste lub zawodowe umiejętności związane ze zrównoważonym rozwojem.

Lokalizacje

  • Loch Sheldrake

    112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

pytania