Keystone logo
© The University of Fredericton
St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

Wstęp

Test Thomas Flight Centre zapewnia indywidualną, profesjonalną szkolenie w powietrzu w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz dojrzały, dedykowane, kariery Lot instruktorzy oferują szeroką gamę doświadczeń lotu. Czy jesteś zainteresowany pływających rekreacyjnie lub wybrać lotnictwa w karierze, w szkole lotniczej może pomóc w osiągnięciu swoich celów.

Lotnisko znajduje się na Highway # 3, 4 km na wschód od Highbury Ave., zaledwie 15 minut na południe od autostrady # 401. Łatwo dostępne, zapewnia uncongested środowiska szkoleniowego lotu. sal szkolnych znajdują się w Centrum Szkoleniowym w locie i zajęcia szkolne odbywają się ziemia na miejscu.

St. Thomas Flight Centre zapewnia indywidualną, profesjonalną szkolenie w powietrzu w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz dojrzały, dedykowane, kariery Lot instruktorzy oferują szeroką gamę doświadczeń lotu.

Założona w 1996 roku, Thomas Flight Centre oferuje szkolenie w powietrzu z rekreacyjny Pilot Zezwolenia aż do licencji pilota i Ocen wielosilnikowych instrumentu. Flight Centre został przyznany status "Private Career College" Act Private Career College, 2005, zapewniając pełne szkolenie pilotów handlowych i lotu instruktorów. Licencja # 103072.

Program szkoleniowy lot będzie dostosować do harmonogramu. Trzy klasy 1 Instruktorzy są dostępne uczyć kas Instruktor Flight Ocena i ogon koła są również dostępne.

Dlaczego Fly?

Uczynić życie bardziej interesujące! Bądź bardziej ciekawsze! Zostań pilotem. Embrace dreszczyk wielką niewiadomą. Uczenie się latać to wyzwanie, które będą satysfakcjonujące przygoda poszerzyć swoje horyzonty.

Oprócz zdobywania nowych umiejętności, latanie jest zabawa, bezpieczne i niedrogie. Co za wspaniały sposób podróżowania. Poczuj wolność idzie tam, gdzie chcesz, kiedy chcesz. Weekend get-a-way lub wycieczkę jest mniej stresujące i bardziej zabawne.

Kariera rozwijają.

"Patrząc dalej w dół, wciąż musimy zająć się przewidywany niedobór wyszkolonych załogi samolotu. - Szeregi nowych pilotów studenckich pozostaną na miękkim boku, jak emerytury dla tych krosnach w miejsce teraz"

Absolwenci Rob Seaman WINGS Magazine listopada 2009 Wiele Thomas Flight Centre osiągnęli wejścia na poziomie pozycji w lotnictwie komercyjnym .... fotografia lotnicza, wykrywania pożaru, ładunku i pasażerów obsługa i pilot sprayu. Dedykowane, studenci w pełnym wymiarze godzin może osiągnąć swoją licencję pilota zawodowego w 12-18 miesięcy. Jeżeli będziesz w tym czasie?

Spełniamy marzenia czy chcesz latać rekreacyjnie lub zostać pilotem Handlowym.

Funkcje kampusu

Lotnisko znajduje się przy autostradzie # 3, 4 km na wschód od Highbury Ave., zaledwie 15 minut na południe od autostrady # 401. Łatwo dostępny, zapewnia niezakłócone środowisko szkolenia lotniczego. Biura szkoły znajdują się w Centrum Szkolenia Lotniczego, a zajęcia szkoły naziemnej odbywają się na miejscu.

    Lokalizacje

    • Saint Thomas

      44989 Talbot Line, RR#3 , N5P 3S7, Saint Thomas

      pytania