Keystone logo
Spain Business School

Spain Business School

Spain Business School

Wstęp

Spain Business School to cyfrowa szkoła rodzima, lider w szkoleniu prywatnych, niezależnych i pluralistycznych firm cyfrowych o bardzo ważnej funkcji społecznej. Moglibyśmy wskazać, że mamy do czynienia z jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną, szkołą biznesu społecznego. Składa się z aktywnych profesjonalistów i menedżerów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, dodając wartość społeczeństwu. Chcemy służyć i szkolić utalentowanych ludzi, niezależnie od wieku, rasy czy kwalifikacji. Ofertę edukacyjną wzmacniamy również jakością dyplomów magisterskich.

Spain Business School koncentruje się na szkoleniach biznesowych, marketingu, cyberbezpieczeństwie, dużych zbiorach danych, prawnym i operacyjnym, zgodnie z wysokiej jakości metodologią e-learningu, która jest obecnie stosowana przez wiodące na świecie szkoły biznesu.

Spain Business School prezentuje, aby osiągnąć uznanie społeczności międzynarodowej jako szkolenie w zakresie wysokiej jakości biznesu cyfrowego dzięki kadrze nauczycielskiej, wysokiemu popytowi na programy akademickie i konkurencyjnemu systemowi kosztów. To, co myślano (transformacja cyfrowa) było przyszłością, a teraz jest bardzo realną teraźniejszością, widzieliśmy to jako teraźniejszość w 2012 roku.

misja

Misja i wizja Spain Business School

 • Że jesteś bohaterem swojej nauki
 • Kierują procesem podejmowania decyzji. Nie dajemy odpowiedzi. Uczysz się odpowiadać na pytania, których nigdy wcześniej ci nie zadawałem
 • Skupienie się na doskonałości i usług.
 • Formatywne rozwój społeczeństwa.

wartości

Wartości oparte są na indywidualnych i firm są zbiorowiska ludzi.

 • Szacunek dla innych, osobiście i zawodowo. Ludzie biznesu skupione zarządzanie.
 • Duch służby i doskonałości w jakości jako środka dobrej pracy.
 • Pokora, zdolność do uczenia się i słuchać.
 • Integralność i pracy zespołowej.
 • zaangażowanie społeczne.
 • Internacjonalizacja.
 • Przedsiębiorczość.

SBS Knowledge Experiential Methodology

Świat zmienił swoje zasady. Transformacja cyfrowa przyspieszyła 6 lat i zmienia się edukacja. Drogę widzieliśmy już 7 lat temu. Dlatego jeśli chcesz uczyć się w wysokowydajnej metodologii, która jest testowana przez lata, studiuj w Spain Business School .

Nasza nauka jest oparta na doświadczeniu i wymaga dużego zaangażowania i poświęcenia, podobnie jak w przypadku programu bezpośredniego, ale z zaletą elastyczności, którą może zapewnić tylko wysokiej jakości szkolenie online.

Stosujemy „zwinne” techniki nauczania, w których co tydzień będziesz mieć cele, a nauczyciel będzie Twoim przewodnikiem, mentorem. Ty decydujesz o elastyczności między tygodniami. Promujemy uczenie się społeczne i oparte na współpracy, ponieważ obecnie uczenie się ma miejsce wszędzie, a innym z Twoich celów będzie nauczenie się uczenia się, co odbywa się poprzez obserwację i doświadczenie w przeprowadzaniu praktycznych przypadków.

W tym wszystkim technologia odgrywa ważną rolę. Z tego powodu w Spain Business School opracowaliśmy naszą dostosowaną do potrzeb platformę, która jest liderem innowacji edukacyjnych i, co najważniejsze, aby zmaksymalizować swoją naukę, gwarantując w ten sposób najlepszą adaptację do zmian, główną cechę dzisiejszego społeczeństwa. Przekształcamy zagrożenie zmianą w szansę

Twój udział jest bardzo ważny, a tym samym poprawia nasze uczenie się poprzez działanie, czyli uczenie się przez działanie, ćwiczenie, rozumienie sytuacji i działanie w pojedynkę, jako zespół, we współpracy i zawsze pod kierunkiem swojego mentora.

Ostatecznym celem naszego szkolenia jest wzmocnienie krytycznego i kreatywnego myślenia, abyś nauczył się myśleć, a dzięki myśleniu możesz analizować sytuacje i problemy, aby podejmować właściwe decyzje.

BADAJ ONLINE. Uczenie się przez doświadczenie

Połącz swoją pracę, życie rodzinne, wypoczynek z naszą metodologią opartą na doświadczeniach. Gwarantujemy sukces dzięki naszej przełomowej metodyce, sprawdzonej od ponad 7 lat i ponad 20 000 studentów.

Jesteśmy liderami w szkoleniach online!

BADAJ ONLINE. BADANIE OBECNE. METODOLOGIA HYBRYDOWA. Uczenie się przez doświadczenie dodane do przeżycia doświadczenia w pierwszej osobie.

Jeśli interesuje Cię również networking, kontakt z nauczycielami, doświadczenie w nauce w Europie, nie wahaj się. Przeżyj doświadczenie SBS!

Możesz eksperymentować z intensywnym modelem latem od 2 do 4 tygodni twarzą w twarz w pełnym wymiarze godzin lub przez cały rok, stosując metodologię wykonawczą.

Dzięki zaawansowanej platformie wiedzy SBS nigdy nie będziesz sam, nigdy się nie zgubisz.

Wiodąca innowacyjna metodologia dodawania wiedzy, która przenosi pracę i wiedzę poza salę lekcyjną. Praca zespołowa, wspólne uczenie się, analiza przypadków, treść oparta na praktyce, z twoją elastycznością, dzięki mentorowaniu twojego nauczyciela i dzięki twojemu zaangażowaniu, oddaniu i wysiłkowi.

Proponujemy jednolitą metodologię nauki z cotygodniowymi zajęciami, które poprawiają i wzbogacają Twoją naukę:

Uczenie się przez działanie i uczenie się oparte na współpracy

· Sieć wiedzy z praktycznym programem

· Test ewaluacyjny. Oceń swoje bazy

· CrowdLearning poprzez pytania do dyskusji, badania i koncepcje szerokie.

· Indywidualne monitorowanie, forum i rozmowy z instruktorem

· Zajęcia na żywo. Studenci będą mogli śledzić zajęcia na żywo i nagrane. Skontaktuj się również z nauczycielami i rozwiąż swoje wątpliwości.

· Webinaria i kursy mistrzowskie dotyczące cyfrowego biznesu, które poszerzają Twoją wiedzę

Ale co tak naprawdę nas wyróżnia

Jesteś bohaterem swojej nauki

Promujemy Twoje zaangażowanie

Ekspert zarządza i ulepsza to, czego się uczysz

Liczy się to, czego się nauczysz

Wzmacniamy Twoje krytyczne myślenie

Otrzymujesz prawdziwe, spersonalizowane opinie od eksperta branżowego

Uczysz się odpowiadać na pytania, których nikt wcześniej nie zadał

Wymagania wizowe

Jeśli chcesz przyjechać na studia do Hiszpanii, nauczysz się, jak ubiegać się o wizę. Tutaj oferujemy więcej informacji, które Cię interesują, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, ale zalecamy udanie się i poinformowanie konsulatu lub ambasady Hiszpanii w Twoim regionie.

Stypendia i Finansowanie

Złóż wniosek o stypendium w Spain Business School Obra Social Spain .

Ponad 1 milion euro rocznie na stypendia.

Rankingi

Spain Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/167246_acreditaciones-rankings-sbs.jpg" alt="Rankings Spain Business School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Lokalizacje

 • C/ Antonio Toledano 7, 28028, Madrid

pytania