Keystone logo

South Mountain Community College

A logo

Wstęp

South Mountain Community College (SMCC) odzwierciedla różnorodność otaczającej społeczności, bogatą mieszankę dzielnic wiejskich, miejskich i podmiejskich. Wielu naszych studentów przyjeżdża z Phoenix, Laveen, Tempe, Guadalupe i okolic, aby uczęszczać na zajęcia w głównym kampusie lub w naszym ośrodku w Guadalupe; oferujemy również kursy wieczorowe w Laveen w Betty Fairfax High School.

W roku podatkowym 2015-16 około 6000 studentów zapisało się do South Mountain Community College ; 70 procent było studentami pierwszego pokolenia, a 48 procent miało zamiar przenieść się na uniwersytet w celu dalszej edukacji. A ponieważ ponad 75 procent tych studentów identyfikuje się jako mniejszość, South Mountain Community College zostało federalnie wyznaczone jako instytucja obsługująca mniejszość i hiszpańskojęzyczna.

Nasze małe, spersonalizowane zajęcia są oferowane przez dni, wieczory i online i są prowadzone przez zaangażowany i doświadczony wykładowca. Dostępne jest również doradztwo zawodowe i akademickie. South Mountain Community College jest również instytucją opartą na mocnych stronach, pomagającą najpierw określić własne mocne strony, a następnie wspólnie z tobą opracowywać strategie, aby zmaksymalizować te mocne strony w wyborach akademickich i zawodowych.

Lokalizacje

  • South 24th Street,7050, 85042, Phoenix

pytania