Keystone logo
© Eva Dang
South Leicestershire College

South Leicestershire College

South Leicestershire College

Wstęp

Our College, North Warwickshire and South Leicestershire College , powstał w wyniku połączenia North Warwickshire i Hinckley College oraz South Leicestershire College . To połączenie nastąpiło po tym, jak Kolegia bardzo efektywnie współpracowały ze sobą przez trzy lata w ramach partnerstwa federacyjnego. Nasza korporacja jest odpowiedzialna za wyznaczanie kierunku strategicznego Uczelni, dbanie o fundusze publiczne poprzez zapewnienie ich właściwego i efektywnego wykorzystania oraz zapewnienie, że uczelnia jest dobrym i cennym zasobem lokalnym.

Zapewniamy, że nasza uczelnia wypełnia swoją misję, aby „osiągnąć sukces poprzez naukę” dla wszystkich naszych studentów, dorosłych uczniów i praktykantów. Wszyscy jesteśmy pasjonatami edukacji i szkoleń oraz możliwości, jakie one niosą.

Korporacja jest zdeterminowana, aby wywrzeć pozytywny wpływ na lokalne społeczności i pracodawców, aby pomóc „zwiększyć produktywność i wzrost lokalnych gospodarek” poprzez wysokiej jakości doświadczenia w nauczaniu i uczeniu się.

Lokalizacje

  • South Wigston

    Blaby Road, LE18 4PH, South Wigston

    pytania