Keystone logo
Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Wstęp

80848_Unknown-4.jpeg

ODKRYJ UTAH

Wyrzeźbione przez wiatr, wodę i czas Utah jest domem dla zapierających dech w piersiach parków narodowych, światowej klasy sklepów i różnorodnych możliwości rekreacyjnych. Jako państwo numer 1 w kraju pod względem wzrostu zatrudnienia, nie ma lepszego miejsca na zdobycie wykształcenia ukierunkowanego na przygotowanie uczniów do odniesienia sukcesu na globalnym rynku.

Najlepsza uczelnia w Ameryce!

Snow College jest konsekwentnie uznawany za jedną z najlepszych instytucji edukacyjnych w kraju, co czyni go idealnym miejscem dla studentów, którzy chcą osiągnąć sukces akademicki w zabawnym, bezpiecznym środowisku kampusu mieszkalnego. Dzięki kampusom zlokalizowanym w Ephraim, Richfield i opcji studiów online studenci mogą ukończyć stopnie naukowe w zakresie Associate of Arts, Science lub Applied Science, z licznymi specjalistycznymi, krótkoterminowymi certyfikatami i dyplomami szkolenia zawodowego, w tym licencjatami z inżynierii oprogramowania i licencjatami w Muzyce z naciskiem na Muzykę Komercyjną.

W Snow College znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w nauce, a dzięki najniższym cenom mieszkań, czesnego i opłat w stanie Utah możesz to zrobić bez rozbijania banku.

80850_IMG_03791.jpg

CNN Money uplasowało Snow College na 6 miejscu ze względu na wysokie wskaźniki ukończenia studiów i/lub transferów na czteroletni uniwersytet. TheBestSchools.org wyraziło wysokie uwagi Snow College nie tylko za posiadanie najbardziej przystępnego czesnego w stanie, ale także za to, że uczniowie potrafią wykazać się umiejętnościami niezbędnymi do wejścia na rynek pracy po ukończeniu studiów. Washington Monthly plasuje Snow College ponad resztą za zapewnienie studentom wsparcia i środowiska, w którym mogą się rozwijać i odnosić sukcesy. Ratemyprofessors.com opiera swoje rankingi na generowanych przez studentów ankietach dotyczących ich doświadczenia w klasie, a Affordable Colleges tworzy swoje rankingi w oparciu o przystępność cenową i przyznawanie funduszy stypendialnych.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

Lokalizacje

  • Ephraim

    150 College Ave, 84627, Ephraim

pytania