Keystone logo
Sinclair Community College

Sinclair Community College

Sinclair Community College

Wstęp

Z jednym z najniższe czesne w Ohio, Sinclair Community College konsekwentnie plasuje się na szczycie i zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia.

Sinclair'S uczeń stosunek wydziału dziewiętnastu jednego jest jednym z najniższych w każdej uczelni Ohio. Sinclair został założony jako kolegium YMCA w 1887 roku i obsługuje ponad 30.000 rocznie, z czego ponad 330 studentów studiów stacjonarnych uczęszczających Sinclair w 2015 roku.

Sinclair znajduje się w centrum Dayton, Ohio. Dayton jest szóstym co do wielkości miasto w stanie Ohio, z populacją około 150.000; otaczające obszary metropolitalne Dayton ma 800.000 mieszkańców. Home to Wright-Patterson Air Force Base i Narodowego Muzeum Sił Powietrznych USA, Dayton jest znany dla lotnictwa i przemysłu lotniczego i posiada znaczny prac badawczo-rozwojowych w lotnictwie i Lotnictwa dziedzin inżynierii.

Dayton jest przyjaznym miastem dla zagranicznych studentów. "Welcome Dayton" jest inicjatywą wspólnotową, która promuje integrację imigrantów w aglomeracji Dayton i odzwierciedla filozofię, że ludzie z różnych środowisk, umiejętności i doświadczenia są ważne dla USA

Lokalizacje

  • Dayton

    444 West Third Street, 45402, Dayton

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania