Keystone logo
Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Wstęp

Simmons School of Management znajduje się w Bostonie, Massachusetts, i oferuje trzy programy biznesowych na poziomie absolwenta: MBA, Health Care MBA i magistrów w programach zarządzania. Jest wiodącym ośrodkiem innowacyjnej nauki, badań i dyskusji na temat kobiet, przywództwa i zarządzania.

Simmons MBA oferowany jest w przyspieszonym 16-miesięczny formacie pełnym wymiarze czasu lub trzyletniego formacie niepełnym wymiarze godzin. Simmons School of Management oferuje tylko AACSB akredytowany program MBA przeznaczony wyłącznie dla kobiet, a program został Miejsce 1 w szans kobiet przez Princeton Review przez 5 kolejnych lat.

Simmons medycyna MBA jest zarówno AACSB i CAHME akredytowane i kształci mężczyzn i kobiety do przywództwa opieki zdrowotnej. To specjalnie zaprojektowane, trzyletni program wykorzystuje atuty naszej uznanej na szczeblu krajowym MBA z wiedzy naszych wykładowców i opieki zdrowotnej, opieki zdrowotnej obszerny program nauczania.

Simmons Masters of Science in Management Program ma na celu przygotowanie mężczyzn i kobiet z zbiór różnorodnych środowisk akademickich i zawodowych dla zarządzania i przywództwa sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym gospodarki światowej. Zajęć będzie stanowić pakiet poziomu posadowienia kursów biznesowych, które zapewniają podstawową wiedzę biznesową i mistrzostwo w zarządzaniu.

Lokalizacje

  • Simmons College School of Management 300 The Fenway

pytania