Keystone logo
Shillington Education

Shillington Education

Shillington Education

Wstęp

Dlaczego powinieneś wybrać Shillington?

Shillington różni się od większości uniwersytetów czy kursów projektowania

Nie trzeba mieć doświadczenia. Poważnie. Nie musisz przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjnej ani składać portfolio. Wymagamy jedynie pasji do projektowania i 100% zaangażowania w kurs.

Zdobądź wymarzoną pracę! Studenci Shillington są zatrudniani w najlepszych studiach projektowych, pracują dla największych marek i zakładają własne firmy. Dzięki naszym połączeniom branżowym i zasobom, ukończysz studia pewny siebie w poszukiwaniu pracy.

Stwórz zapierające dech w piersiach portfolio projektowe. Nasze prace studenckie mówią same za siebie. Przeglądaj setki projektów cyfrowych, drukowanych i opakowaniowych. Zobacz, co mógłbyś stworzyć w ciągu zaledwie 3 miesięcy na pełnym etacie lub 9 miesięcy na niepełnym etacie.

Sieć #Shillumni i reputacja w branży. Kiedy ukończysz studia, skorzystaj z reputacji branży Shillington i dołącz do szacownego grona 5000+ #Shillumni, którzy pracują w jednych z najlepszych studiów i agencji na całym świecie.

Nowy początek! Wielu studentów przyciąga Shillington ze względu na możliwość nauki umiejętności rynkowych dla nowej kariery. Rozumiemy to. Zaspokój swoją pasję do projektowania i podnieś kwalifikacje do kariery, która Cię ekscytuje. Studiuj w Shillington. Kochaj swoją pracę!

Ucz się od liderów branży

Każda klasa Shillington cieszy się co najmniej trzema wykładami gościnnymi od wiodących grafików i twórców. Ludzie, którzy w 100% znają się na rzeczy.

Ci eksperci w dziedzinie projektowania dzielą się swoją pracą, filozofią i bezcennymi radami z naszymi aspirującymi studentami.

Studiuj projektowanie graficzne i rozpocznij swoją kreatywną karierę

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zmiana kariery, podniesienie kwalifikacji, rozpoczęcie niezależnej działalności w zakresie projektowania graficznego, czy też praca dla międzynarodowej korporacji, Shillington jest idealnym miejscem do zbudowania fundamentów swojej kreatywnej kariery! Nasze innowacyjne podejście do edukacji projektowej oznacza, że studenci osiągają niesamowite (nagradzane!) wyniki w poważnie krótkim czasie. Został zaprojektowany tak, abyś spędzał więcej czasu robiąc to, co kochasz, wykorzystując swoje nowe umiejętności. Shillington tworzy inspirujące środowisko edukacyjne, w którym studenci projektowania uczą się prawdziwych i istotnych umiejętności - w tym teorii projektowania, typografii, opakowań, projektowania aplikacji mobilnych i doświadczeń użytkownika (UX) - od praktykujących projektantów.

Studiuj projektowanie graficzne w ciągu 3 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 9 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin w Nowym Jorku, Londynie, Manchesterze, Sydney, Melbourne lub Brisbane (Shillington akceptuje studentów międzynarodowych!) i ukończyć z polerowanym portfolio graficznym pokazującym swoje najlepsze prace, gotowe do lądowania wymarzonej pracy.

Studiuj projektowanie graficzne online

Design jest wszędzie, więc pomyśleliśmy, że nasz kurs też powinien być.

Oryginalny bootcamp projektowania graficznego jest teraz dostępny online- łącząc się z tobą gdziekolwiek jesteś na świecie.

 • Innowacyjne nauczanie online. Wykłady, demonstracje i krytyka są dostarczane na żywo w czasie rzeczywistym.
 • Stosunek uczniów do nauczycieli wynosi 9:1.
 • Studiuj i pracuj z dowolnego miejsca na świecie! Wybierz swoje własne środowisko uczenia się, które działa najlepiej dla Ciebie.
 • Sieć z kolegami z klasy spoza Twojego rodzinnego miasta i rozwijać połączenia z ludźmi z całego świata.
 • Usłyszeć gościnnych wykładowców z różnych krajów, nie ograniczonych do miasta kampusu.
 • Kurs online jest zaprojektowany tak, abyś był zaangażowany i połączony ze swoimi kolegami i nauczycielami bez względu na odległość.

Ucz się z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Wszystkie zajęcia online są prowadzone na żywo w wymienionych strefach czasowych, co oznacza, że możesz korzystać z doświadczeń Shillington z dowolnego miejsca zamieszkania.

Gotowy do rozpoczęcia swojej kreatywnej kariery? Dołącz do Global Classroom z nowym kursem online Shillington.

Kelly Sikkema / Unsplash

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Testimonial

Graham McDonnell, Dyrektor kreatywny, The New York Times / T Brand Studio

"Byłem zdumiony poziomem talentu, jaki kandydaci z Shillington pokazali w swoich portfolio, niektóre z nich pokazały zdolności przekraczające ich lata, a nawet przewyższające prace uznanych profesjonalistów. Zatrudniliśmy w ciągu miesiąca i nasz nowy projekt już okazuje się być świetnym uzupełnieniem zespołu."

FAQ

Lokalizacje

 • New York

  315 Madison Ave, 10017, New York

 • London

  Bury House, 31 Bury St, EC3A 5AR, London

  • Los Angeles

   Los Angeles, Stany Zjednoczone

   pytania