Keystone logo

Saskatchewan Indian Institute Of Technologies

A logo

Wstęp

Saskatchewan Indian Institute Of Technologies (SIIT) jest instytucją edukacyjną zarządzaną przez narody pierwsze narodów, jedną z zaledwie czterech szkół policealnych udzielających kredytów w prowincji i jedyną rodzimą instytucją przyznającą kredyty. Saskatchewan Indian Institute Of Technologies zapewnia dorosłym uczniom szkolenia i usługi akademickie, zawodowe i techniczne oraz wspiera zatrudnienie i rozwój kariery. Rdzeń instytutu stanowią rdzenni uczniowie, którzy stanowią ponad 90% ogółu studentów.

Naszym celem jest reagowanie na potrzeby naszych uczniów i zapewnianie programów odzwierciedlających aktualne potrzeby i standardy rynku pracy. Nasi absolwenci są przygotowani do odniesienia sukcesu i przygotowani do bardzo konkurencyjnego rynku pracy.

Jesteśmy dumni z bycia liderem, jeśli chodzi o wskaźniki utrzymania i wyniki zatrudnienia. Nasz oddany i profesjonalny personel oraz instruktorzy będą wspierać Cię w odważnej decyzji o zrobieniu kolejnego kroku w kierunku Twojej przyszłości.

Lokalizacje

  • Packham Avenue,335, S7N 4S1, Saskatoon

pytania