Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

Wstęp

Przybyłeś w wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że Santa Monica College oferuje wyjątkowe i wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Wierzymy również, że zapewniamy społeczności bogactwo zasobów.

Co nas wyróżnia? Oprócz doskonałości akademickiej posiadamy unikalne dla nas funkcje - w tym John Drescher Planetarium; piękna Broad Stage w SMC Performing Arts Center, miejscu, gdzie odbyły się premiery; oraz Center for Media and Design, w którym mieszczą się programy takie jak tytuł licencjata w dziedzinie projektowania interakcji.

Santa Monica College - dwuletnia uczelnia społeczna akredytowana przez Western Association of Schools and Colleges - została otwarta w 1929 roku z zaledwie 153 studentami. Obecnie rozrósł się do kwitnącego kampusu z ponad 32 000 studentów i ofertami na ponad 100 kierunkach studiów.

Mamy imponujący dorobek naukowy. Jesteśmy liderem wśród 116 uczelni w stanie w zakresie przenoszenia studentów na Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytet Południowej Kalifornii, Uniwersytet Loyola Marymount i inne czteroletnie kampusy.

Santa Monica College to jedna z najbardziej przystępnych cenowo uczelni na świecie. Mamy też aktywne biuro pomocy finansowej i stypendiów, które pomoże Ci zdobyć fundusze potrzebne do opłacenia studiów.

Lokalizacje

  • Santa Monica

    Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

    pytania