Keystone logo
SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

Wstęp

Co wyróżnia edukację SANS Technology Institute ?

SANS Technology Institute przygotowuje kolejną generację specjalistów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego na to, co napotka w tej dziedzinie. Nasze programy wyróżniają się naszą światowej klasy wykładownią; nasz nacisk na praktyczną naukę na kursach SANS, które są stale aktualizowane pod kątem przydatności w świecie rzeczywistym, z których większość prowadzi do uznanych w branży certyfikatów GIAC; nasze innowacyjne opcje dostarczania kursu osobiście i online; i sprawdzony sukces naszych absolwentów.

Nauczamy cyberbezpieczeństwa i nikt nie robi tego lepiej.

130863_sans.jpg

Program studiów magisterskich

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii bezpieczeństwa informacji przygotowuje pracujących specjalistów ds. Bezpieczeństwa informacji i IT do podjęcia kariery na najwyższy poziom dzięki kompleksowemu programowi nauczania skoncentrowanemu zarówno na biegłości technicznej, jak i rozwoju niezbędnych umiejętności przywódczych i komunikacyjnych. Rygorystyczny, wymagający i satysfakcjonujący program studiów magisterskich pomaga uczniom rozwinąć swoją reputację w branży, zapewniając możliwości rozpatrzenia badań studentów w celu opublikowania ich w zasobach internetowych, w tym w czytelni SANS i wiodących czasopismach branżowych.

„Zostawiasz program z głębokim zrozumieniem, dlaczego branża funkcjonuje tak, jak ona,” powiedziała Shawna Turner, główny architekt rozwiązań w Nike. „Spoglądasz pod maską. Nie chodzi tylko o manipulowanie technologią. Chodzi również o poznanie „dlaczego”. Jeśli chcesz zostać liderem, musisz znać „dlaczego”.

Graduate Certificate Programs

Programy SANS Technology Institute zostały zaprojektowane z myślą o dwóch grupach odbiorców.

Dla pracujących specjalistów ds. Bezpieczeństwa informatycznego i bezpieczeństwa informacji, którzy nie mogą wziąć udziału w pełnym programie studiów magisterskich w zakresie inżynierii bezpieczeństwa informacji, ale chcieliby skorzystać ze wszystkich 3 kursów technicznych dla absolwentów programu studiów, szkoła oferuje tego absolwenta program certyfikatu:

  • Inżynieria cyberbezpieczeństwa (rdzeń)

Dla pracujących specjalistów ds. Bezpieczeństwa informacji i IT, którzy mają ugruntowaną bazę techniczną i chcą pogłębić swoje umiejętności w wyspecjalizowanych obszarach bezpieczeństwa informacji, uczelnia oferuje wysoce techniczne, praktyczne programy certyfikatów dla absolwentów w tych obszarach:

  • Testy penetracyjne i etyczne hakowanie
  • Reagowania na incydenty
  • Bezpieczeństwo systemów sterowania przemysłowego
  • Operacje cyberobrony

„Zdobycie certyfikatu absolwenta w SANS naprawdę przyspieszyło moją karierę” - powiedział David Cox, menedżer ds. Zarządzania zagrożeniami cybernetycznymi w EY. „Umiejętności techniczne, których nauczyłem się w programie, dały mi pewność, że mogę z powodzeniem prowadzić mój zespół i przygotowywać je na nowe wyzwania."

Program certyfikatu licencjackiego

SANS Technology Institute licencjackich Certificate Program „s in Applied cyberbezpieczeństwa został zaprojektowany dla studentów i zmieniaczy kariery, którzy chcą szybkiego Pathway do pracowników cybernetycznym. W przypadku tego programu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie cybernetyczne, ale kandydaci muszą ukończyć co najmniej dwa lata studiów.

Zaprojektowany i prowadzony przez liderów branży, nasz program licencjacki zapewnia wiedzę, narzędzia i techniki potrzebne do rozpoczęcia kariery w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Podczas praktycznych kursów nasi studenci badają problemy, które wpływają na złożone i połączone ze sobą systemy informatyczne, uczą się, jak zwalczać typowe zagrożenia dla cennych danych, oraz wychodzą z praktycznych umiejętności, których poszukują pracodawcy.

130865_ACSimage.jpeg

Charakterystyczne atrybuty

Certyfikaty GIAC

Zdobywaj uznane w branży certyfikaty GIAC w ramach każdego programu, które potwierdzają Twój zestaw umiejętności.

Elastyczność

Wybierz spośród różnych opcji dostarczania kursów online i osobiście, w tym 100% opcji online dla każdego programu.

Ekspertyzy Wydziałowe

Studiuj z liderami branży z dziedziny bezpieczeństwa cybernetycznego, którzy są jednymi z najlepszych instruktorów i praktyków na świecie.

Silna sieć

Dołącz do sieci specjalistów, którą Joshua Lewis, MSISE '18 i wiceprezes ds. Analizy zagrożeń i reagowania na incydenty w Umpqua Bank, nazywają „jednymi z najbardziej utalentowanych studentów i nauczycieli w branży”.

Propozycja wartości

Jeśli przyjrzysz się uważnie wielu szkołom wyższym, które oferują programy magisterskie lub licencjackie w zakresie bezpieczeństwa informacji, zdasz sobie sprawę, że bezpieczeństwo to tylko jeden przedmiot, który oferuje instytucja, często z naciskiem na teorię. W SANS Technology Institute uczymy tylko cyberbezpieczeństwa. Nasze praktyczne, ukierunkowane na karierę kursy są projektowane, prowadzone i regularnie aktualizowane przez najlepszych ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Wszyscy nasi ponad 125 wykładowców pracuje w terenie. Czego uczysz się na zajęciach, możesz od razu aplikować na pracę.

„Kursy SANS Technology Institute są w pełni dostosowane do tego, co dzieje się w branży” - powiedział student Karim Lalji, który jest konsultantem ds. Zarządzania bezpieczeństwem w TELUS. ”Materiały szkoleniowe są stale aktualizowane w oparciu o nowe osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Jest rygorystyczny, wymagający i odpowiedni ”.

Nasi studenci i wykładowcy tworzą społeczność zaangażowanych praktyków, która trwa dawno po ukończeniu studiów. Nasi absolwenci powtarzają nam, że zdobycie dyplomu SANS było punktem zwrotnym w ich karierze. Oto kim jesteśmy. To nasza propozycja wartości.

130866_IR.jpg

Opcje dostawy kursu

Elastyczne programy bezpieczeństwa cybernetycznego spełniające Twój harmonogram

Twój umysł nie ma granic. Dlaczego twój college? Nasze opcje kursów na żywo i online są dostosowane do twojego życia i tego, jak lubisz się uczyć. Wszystkie nasze programy mają opcję 100% online, dzięki czemu możesz ukończyć studia lub certyfikaty na terenie USA bez wychodzenia z domu.

Online: OnDemand

Instrukcja online we własnym tempie optymalizuje elastyczność, umożliwiając naukę we własnym tempie z domu lub pracy oraz przewijanie zawartości w dowolnym momencie.

Online: Live Online

Ucz się w domu - i oszczędzaj na kosztach podróży i zakwaterowania - dzięki interaktywnym sesjom na żywo z instruktorami SANS i praktycznym laboratoriom w wirtualnym środowisku.

Indywidualna, wciągająca instrukcja

Uczęszczaj na wciągające tygodniowe kursy w całym kraju i na całym świecie przez cały rok. Spotkaj się z innymi studentami i instruktorami osobiście i masz okazję uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach, NetWars, prezentacjach dostawców i innych.

Lokalizacje

  • Bethesda

    11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

    pytania