Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Wstęp

The Sacred Art School to międzynarodowa szkoła zakorzeniona w Toskanii, która powstała, aby promować kreatywność w sztuce i rzemiośle artystycznym, z bezgraniczną otwartością na świat sacrum.

"Naprzód w tradycji" to idea, która nas charakteryzuje: Nauczysz się projektować i tworzyć w pełni współczesne dzieła sztuki, powiązanie z tradycją artystyczną, która ma dwadzieścia wieków historii.

Szkoła, która nie trzyma się żadnego konkretnego stylu artystycznego, jest przede wszystkim pracownią, w której spotykają się i konfrontują ze sobą uczniowie i nauczyciele, artyści i rzemieślnicy. W miarę jak studenci rosną w swoich umiejętnościach projektowania i tworzenia mogą być zaangażowani w zlecenia, ucząc się również interakcji z klientem i jego potrzebami.

Szkoła proponuje artystom pójście "do przodu w tradycji", poprzez takie narzędzia jak:

  • 1. Rygorystyczne szkolenie artystyczne i techniczne...

...która pozwala opanować język figuratywny, tak jak uczono go w renesansowych warsztatach artystycznych i w Akademiach Sztuk Pięknych. Poznasz tu tradycyjne techniki takie jak dłuto, rysunek, malarstwo olejne, modelowanie w glinie, a także narzędzia technologiczne takie jak oprogramowanie do projektowania 3D.

  • 2. Pogłębiona analiza współczesnej myśli...

które pomogą Ci zrozumieć sacrum ze szczególnym uwzględnieniem katolicyzmu.

  • 3. Miasto Florencja...

która ze swoimi zbiorami i wydarzeniami kulturalnymi jest najważniejszą salą dydaktyczną, doskonałym kontekstem do kształcenia nowych specjalistów związanych ze światem sztuki i rzemiosła na najwyższym poziomie.

Lokalizacje

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

pytania