Keystone logo
Rose State College

Rose State College

Rose State College

Wstęp

Rose State College to publiczna, dwuletnia instytucja prowadząca „otwarte drzwi”. Szkoła oferowała swoje pierwsze zajęcia 21 września 1970 roku. Początkowo nazywana Mid-Del Junior College, została przemianowana na Oscar Rose Junior College na cześć Midwest City-Del City Superintendent of Schools. W kwietniu 1983 roku oficjalnie zmieniono nazwę na Rose State College . Dziś Rose State przyjmuje co roku ponad 13 000 studentów i jest zaangażowane w pomoc każdemu uczniowi w osiągnięciu sukcesu.

W Rose State ważne jest dla nas, aby być uczelnią społeczną, która jest tak samo skoncentrowana na części społeczności, jak my jesteśmy częścią uczelni. We wszystkim, co robimy, naszym zobowiązaniem jest wyjście poza zwykłe zapewnienie edukacji - zapewnienie wskazówek, których potrzebujesz na każdym poziomie.

Zaczyna się od naszych centrów powitania studentów i poradnictwa zawodowego, które ułatwiają rozpoczęcie pracy. A kiedy już będziesz studentem, odkryjesz zalety, które nasi uczniowie powtarzają nam w kółko, że kochają Rose State: mniejsze klasy, więcej indywidualnych spotkań z nauczycielami i poważna akademicka koncentracja w bardziej zrelaksowanej , przyjazna atmosfera.

Akademicy i programy

Pod względem akademickim uczelnia jest podzielona na pięć działów: biznes i technologie informacyjne, inżynieria i nauka, nauki o zdrowiu, nauki humanistyczne i nauki społeczne. Dostępnych jest ponad 60 stopni i programów zawodowych, z których wiele może pomóc w przygotowaniu się do uzyskania tytułu licencjata.

Rose State oferuje również swój dział ds. Rozwoju siły roboczej, na który składa się Community Learning Centre i Professional Training Center. Community Learning Centre jest znane z szerokiej gamy programów uczenia się przez całe życie, w tym popularnego Kids College. Centrum Szkoleń Zawodowych oferuje szkolenia biznesowe, doradztwo dla małych firm i jest siedzibą Oklahoma Environmental Training Center, gdzie ludzie z całej Oklahomy są szkoleni w zakresie gospodarki ściekami.

Lokalizacje

  • Midwest City

    Southeast 15th Street,6420, 73110, Midwest City

    pytania