Keystone logo

Rio Salado College

A logo

Wstęp

Rio Salado College to sprawdzony lider w nauczaniu online. Założona w 1978 roku uczelnia od ponad 40 lat utrzymuje tradycję doskonałości w nauczaniu na odległość. Obsługując ponad ćwierć miliona studentów online od ponad 20 lat, jesteśmy oddani dostarczaniu innowacyjnych możliwości edukacyjnych poprzez Pathways pomostowe uczelni, uczenie się w społeczności, partnerstwa korporacyjne i rządowe oraz wczesne inicjatywy uniwersyteckie.

W Rio Salado College współpracujemy z czteroletnimi uczelniami w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu proces przekazywania punktów z Rio do jednej z naszych partnerskich uczelni jest tak płynny, jak to tylko możliwe.

Rio Salado College jest akredytowany przez Higher Learning Commission (HLC). Oferujemy przystępne stawki za naukę i elastyczne zajęcia online, które rozpoczynają się w większość poniedziałków przez cały rok. Mamy ponad 600 zajęć online i ponad 130 programów stopni i certyfikatów z szerokiej gamy przedmiotów. W Rio Salado możesz uzyskać wykształcenie dostosowane do Twojego życia.

Lokalizacje

  • West 14th Street,2323, 85281, Tempe

pytania