Keystone logo

Richmond Community College

A logo

Wstęp

Wszyscy wykładowcy i pracownicy Richmond Community College są zjednoczeni z naszą misją, wizją i wartościami jako naszą podstawą. Pomaga nam to lepiej wykonywać naszą codzienną pracę i osiągnąć sukces, do którego dążymy.

Misją Richmond Community College jest oferowanie możliwości edukacyjnych, wzbogacania kultury oraz rozwoju siły roboczej i szkoleń, które poprawią jakość życia uczniów i będą wspierać rozwój gospodarczy w hrabstwach Richmond i Szkocji.

Dzięki talentowi i zaangażowaniu naszych pracowników będziemy najważniejszą uczelnią społeczną w Północnej Karolinie. Ustanowimy złoty standard w zakresie nauki i usług dla studentów, napędzając silnik rozwoju gospodarczego hrabstw Richmond i Szkocji. W Richmond Community College znajdziesz programy, które prowadzą do płatnych, wymagających wysokich umiejętności, wymagających i satysfakcjonujących karier.

Zależy nam na sukcesie naszych studentów, dlatego każdemu studentowi pomagamy opracować plan kariery na pierwszym semestrze studiów. Przy średniej wielkości klasy 17, nasi instruktorzy znają Cię z imienia i zapewniają spersonalizowaną uwagę potrzebną do osiągnięcia Twoich celów.

Lokalizacje

  • West Hamlet Avenue,1042, 28345, Hamlet

pytania