Keystone logo
Redcar & Cleveland College Dyplom drugiego stopnia w zakresie podróży i turystyki
Redcar & Cleveland College

Dyplom drugiego stopnia w zakresie podróży i turystyki

Redcar, Wielka Brytania

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Mieszany

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Szansa na wzniesienie się ponad resztę. Czy jesteś gotowy do startu? Zapnij pasy i leć z Redcar & Cleveland College. Oferujemy szereg kursów w zakresie lotnictwa, podróży i turystyki, których celem jest rozwijanie umiejętności, wiedzy i zrozumienia sektora.

Mamy silne powiązania z pracodawcami z lokalnej branży, którzy zapewniają praktyki zawodowe, praktyki i rozmowy gościnne.

Ten kurs naprawdę pomoże Ci rozwinąć karierę. Omówisz umiejętności obsługi klienta, biznes związany z podróżami i turystyką, badanie miejsc wakacyjnych i budowanie praktycznej wiedzy o otaczającym Cię świecie. Sesje będą prowadzone w ramach grupowych i indywidualnych badań, zaproszonych gości i badań.

Kurs oferuje szeroką gamę zajęć praktycznych i teoretycznych prowadzonych w salach lekcyjnych i naszej próbnej kabinie lotniczej. Będziesz także brać udział w sesjach pracy grupowej, praktykach zawodowych, wzbogacaniu i samouczkach.

Po ukończeniu tego kursu możesz rozpocząć szereg zawodów, takich jak: obsługa bagażu, biuro podróży, asystent statku wycieczkowego, przewodnik lub personel pokładowy.

Osoby w wieku 16-18 lat pracujące w pełnym wymiarze godzin, które nie mają oceny 4 / C lub wyższej z matematyki i / lub języka angielskiego, będą uczestniczyć w cotygodniowych sesjach z wyspecjalizowanymi opiekunami, aby pracować nad uzyskaniem odpowiednich kwalifikacji. Jest to naprawdę przydatne, aby wesprzeć Cię na daniu głównym i jest naprawdę cenione przez pracodawców.

O szkole

pytania

Podobne kursy