Keystone logo
Recording Connection Audio School

Recording Connection Audio School

Recording Connection Audio School

Wstęp

O związku Recording

Podział nagrywanie, Radia, Filmu i kulinaria połączenia (RRFC) połączenie Nagrywanie jest szkoła handlowa w branży uznawane nastawione wokół dostarczając praktycznych, szkolenia jeden na jednego dla kariery jako inżynier dźwięku i producent muzyczny. Naszym nadrzędnym celem jest nie tylko wyposażyć w umiejętności potrzebne, ale również pomóc przebić się do branży poprzez oddanie się w stanie zdobyć doświadczenie na stanowisku pracy przy podejmowaniu ważnych połączeń branżowych.

Poprzez nasze rewolucyjne mentor-uczeń (extern) podejściem uczenia się, możemy powiązać każdy z naszych uczniów o rzeczywistej producenta muzycznego lub inżynier dźwięku, który zapewnia szkolenia jeden na jednego w prawdziwym studiu nagraniowym. Nasz program łączy w uporządkowany-jeszcze-elastyczny program z dużą ilością praktycznych szkoleń w studiu, co pozwala naszym studentom nie tylko nauczyć się podstaw produkcji, nagrywania i miksowania, ale biznesowych aspektach prowadzenia studio, jak a także wewnętrzne funkcjonowanie samej branży. Od naszego powstania w 1989 roku, połączenie Recording rozszerzył swój zasięg we wszystkich 50 stanach, a także w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a ostatecznie umieszczenie ponad 11.000 studentów jako praktykantów (eksternów) w prawdziwych studiach nagraniowych na trzech kontynentach. Nasz zespół składa się z mentoringu rzeczywistych producentów i inżynierów w studiach światowej klasy, z których wielu regularnie pracują z nagrodzony Grammy, platyna sprzedających się artystów. Starannie ekranie naszych mentorów, aby upewnić się, że dają naszym studentom możliwie najlepsze wykształcenie, a także najlepsze możliwości, aby połączyć się z branży w tym procesie. on-the-job program szkoleniowy dźwięku nagrania Connection jest doskonałym wyborem dla każdego, z pasji do rozpoczęcia kariery jako inżynier dźwięku, producent muzyczny, na żywo inżynier dźwięku, nagrywanie muzyki artysty, na żywo DJ, kompozytor lub innego fachowca z branży. Nasze unikalne podejście stawia się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, z właściwymi ludźmi, aby pomóc przebić się do branży.

Możliwe Ścieżki kariery

W ramach naszego podstawowego kursu inżynierii dźwięku i muzyki produkcyjnej jesteśmy w stanie powiązać uczniom mentorów, które specjalizują się w wybranych gatunku lub zakresu zainteresowania. Obecnie oferujemy dostosowane szkolenia dla następujących ścieżek kariery:

Elektroniczny produkcja muzyczna Produkcja muzyki hip-hop / beat podejmowania realizacja dźwięku na żywo Postprodukcja dźwięku Audio dla kina, telewizji i gier wideo Touring DJ przemysł muzyczny (zarządzanie artysty, etykieta wykonawczej, itd)

Dziesięć powodów do rozważenia połączenia nagrania:

 1. Dowiedz się w pobliżu miejsca zamieszkania. (250 miast do wyboru)

Z ponad 250 miejsc w całym kraju, możemy szkolić się w prawdziwym studiu nagraniowym w promieniu dojazdu z miejsca zamieszkania. Nie ma potrzeby, aby przenieść, rzucić pracę i pożegnać się z istniejących połączeń.

 1. Niskie czesne

Z rakieta kosztów kształcenia, nie jest niczym niezwykłym dla studentów, aby łamać się dziesiątki tysięcy dolarów długu, zanim ukończył. Dla ambitnych specjalistów z branży, to może zakończyć karierę, zanim jeszcze zacznie. Utrzymujemy naszą naukę niedrogie ($ 9400, wszystkie dostawy włączone, brak opłat), dzięki czemu można skoncentrować się na swojej karierze, a nie o tym, jak masz zamiar zapłacić rachunki.

 1. Przygotuj się do wielu karier branży muzycznej

Czy chcesz, aby produkować, komponować, inżynier, DJ lub wykonania; czy jesteś w hip-hopu, muzyki elektronicznej, country, pop, rock czy jazz; możemy dostosować program do swoich potrzeb, a my powiązać cię z mentorem, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele zawodowe.

pomoc w zakresie znalezienia 4. prawdziwą pracę

Dzięki wyjątkowemu podejściu, wielu naszych studentów zatrudniony przez swoich opiekunów lub połączeń dokonywanych za pośrednictwem swoich mentorów. Jednak na Connection Recording, nic nie pozostawiamy przypadkowi. Dla każdego z naszych uczniów, oferujemy pomoc w zakresie znalezienia dodatkowego wsparcia, szkolenia i pracy przez okres do jednego roku po ukończeniu studiów.

 1. Dowiedz się jako praktykant (extern), a nie student lub stażysta w klasie

Jako student Connection nagrywania, nie jesteś jednym spośród kilkudziesięciu studentów konkurujących o uwagę nauczyciela w klasie. Nie są po prostu stażystą, który bierze śmieci (choć prace domowe są naturalną częścią życia studio). Jesteś uczniem (extern), który został przypisany do rzeczywistego producenta / inżyniera na spersonalizowane szkolenia na stanowisku pracy. Nie jesteś po prostu nauczyć pojęcia z podręcznika: uczysz się sztuczek handlu z prawdziwym profesjonalistą.

 1. Praca na własnej karierze muzycznej

Jedną z rzeczy, nasi studenci kochają najlepiej o związku Recording jest to, że nasz kurs umożliwia im zastosowanie rzeczy, których uczysz się do tworzenia własnej muzyki. Podczas gdy wielu z naszych uczniów po prostu chcą zaprojektować i produkować dla innych, wiele innych, chcą produkować własną muzykę. Nasz kurs pozwala się swojej własnej grze. Nauczysz się zapis, wymieszać i tworzyć własną muzykę, a nawet lepiej, dostać go słyszał przez rzeczywistych profesjonalistów branży muzycznej, którzy mogą pomóc dostać się tam.

 1. Dowiedz się przemysł standardowy sprzęt i oprogramowanie

Ponieważ uczysz się w prawdziwym studiu nagraniowym, będziesz naturalnie uczą się korzystać z narzędzi i oprogramowania, które plusy korzystania z klasycznych wzmacniaczy wirtualnych wtyczek, z analogowego na cyfrowy. Dowiesz się Industry Standard Tools Pro, a także inne programy, takie jak logika, rozum i Ableton. A dostaniesz ćwiczyć na biegu i oprogramowania bez konkurowania z innymi studentami na czas ćwiczeń.

 1. Jeden-na-jeden mentoring

W klasie Connection nagrywania, jest tylko jeden student: ty. Brak zajęcia z dziesiątkami innych studentów. Wszystkie szkolenia występuje jeden-na-jeden w studiu, tylko ty i twój mentor. Nie zapominając o rzeczy, których nie rozumiemy. Uczyć się we własnym tempie. Zadaj pytanie, co chcesz. To indywidualne podejście jest tym, co pomaga ludziom jak ty stać się wielcy producenci i inżynierowie. I to właśnie my jesteśmy po.

 1. mentorzy World-Class z kredytów rzeczywistym albumu

W innych szkołach nauczyciele często mają ich stopnie i dyplomy wiszące na ścianie. W branży real music, sukces mierzony jest w inny sposób. Współpracujemy z najlepszych producentów i inżynierów z całego kraju mentor naszych studentów-ludzi, którzy pracują z superstar talentów takich jak Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar i wielu, wielu innych. Prawdopodobnie nie znajdzie wyższe wykształcenie wiszące na ścianach pracowni swojego mentora, ale może po prostu zobaczyć kilka Gold i Platinum Records, a może nawet Grammy lub dwa.

Lokalizacje

 • Los Angeles

  CORPORATE HEADQUARTERS Recording Connection Audio Institute 1201 West 5th Street Suite M130 , 90017, Los Angeles

 • Birmingham

  Birmingham, Wielka Brytania

  • Brighton

   Brighton, Wielka Brytania

   • Bristol

    Bristol, Wielka Brytania

    • Cambridge

     Cambridge, Wielka Brytania

     • Cheltenham

      Cheltenham, Wielka Brytania

      • Exeter

       Exeter, Wielka Brytania

       • Ipswich

        Ipswich, Wielka Brytania

        • Leeds

         Leeds, Wielka Brytania

         • Leicester

          Leicester, Wielka Brytania

          • Liverpool

           Liverpool, Wielka Brytania

           • London

            London, Wielka Brytania

            • Manchester

             Manchester, Wielka Brytania

             • Newcastle upon Tyne

              Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

              • Northampton

               Northampton, Wielka Brytania

               • Norwich

                Norwich, Wielka Brytania

                • Nottingham

                 Nottingham, Wielka Brytania

                 • Oxford

                  Oxford, Wielka Brytania

                  • Plymouth

                   Plymouth, Wielka Brytania

                   • Sheffield

                    Sheffield, Wielka Brytania

                    • Stoke-on-Trent

                     Stoke-on-Trent, Wielka Brytania

                     • Aberdeen

                      Aberdeen, Wielka Brytania

                      • Dundee

                       Dundee, Wielka Brytania

                       • Edinburgh

                        Edinburgh, Wielka Brytania

                        • Glasgow

                         Glasgow, Wielka Brytania

                         • Belfast

                          Belfast, Wielka Brytania

                          • Londonderry

                           Londonderry, Wielka Brytania

                           • Cardiff

                            Cardiff, Wielka Brytania

                            • Swansea

                             Swansea, Wielka Brytania

                             • Cork

                              Cork, IIrlandia

                              • Bournemouth

                               Bournemouth, Wielka Brytania

                               • Croydon

                                Croydon, Wielka Brytania

                                • London Borough of Haringey

                                 London Borough of Haringey, Wielka Brytania

                                 • Stanmore

                                  Stanmore, Wielka Brytania

                                  • Worcester

                                   Worcester, Wielka Brytania

                                   • York

                                    York, Wielka Brytania

                                    • Dublin

                                     Dublin, IIrlandia

                                     • Canberra

                                      Canberra, Australia

                                      • Albury

                                       Albury, Australia

                                       • Armidale

                                        Armidale, Australia

                                        • Coffs Harbour

                                         Coffs Harbour, Australia

                                         • Dubbo

                                          Dubbo, Australia

                                          • Goulburn

                                           Goulburn, Australia

                                           • Lismore

                                            Lismore, Australia

                                            • Los Angeles

                                             Los Angeles, Stany Zjednoczone

                                             pytania