Keystone logo
Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Reading Area Community College - RACC

Wstęp

Reading Area Community College (RACC) jest akredytowaną, wszechstronną instytucją edukacyjną z otwartym zapisem, która zapewnia: stopnie naukowe, certyfikaty i dyplomy; szkolenie ukierunkowane na karierę; zajęcia przejściowe; szkolenie umiejętności dla biznesu i przemysłu; programy wzbogacania osobistego i działalność w służbie publicznej. Sponsorowany przez Berks County College zapewnia przystępny cenowo dostęp do określonych potrzeb edukacyjnych społeczności.

Studia tutaj wybierają studenci w każdym wieku, ze wszystkich ras, religii iz wielu różnych krajów na całym świecie. Osoby ubiegające się o stopnie naukowe na uczelni są przyciągane do programów takich jak pielęgniarstwo, opieka oddechowa, wymiar sprawiedliwości i biznes. Inne osoby uczą się na indywidualnych kursach, aby odświeżyć umiejętności lub zainteresowania, albo zdobyć certyfikaty z różnych przedmiotów. Dział Community Education / Workforce Development oferuje programy takie jak pomoc dentystyczna, pomoc w zakresie zdrowia w domu, pomoc weterynaryjna i przygotowanie do GED.

Uczelnia odgrywa również ważną rolę w środowisku biznesowym. Centrum szkoleniowo-technologiczne Schmidt zapewnia szkolenia w zakresie kierownictwa wyższego szczebla, technologii produkcji, technologii informatycznych, gotowości miejsca pracy i umiejętności czytania i pisania. RACC współpracuje również z innymi organizacjami społecznymi, aby zwiększyć żywotność gospodarczą miasta i powiatu.

Lokalizacje

  • Reading

    South 2nd Street,10, 19602, Reading

    pytania