Keystone logo

Riverside City College

A logo

Wstęp

Jesteśmy czymś więcej niż szkołą...Jesteśmy pomostem do Twojej przyszłości

Riverside City College

Mamy programy i zajęcia, które odpowiadają Twoim celom i zainteresowaniom. W RCC oferujemy programy studiów i certyfikatów. Jesteśmy niedrogim punktem wyjścia do przeniesienia na wybraną przez Ciebie uczelnię. Poprowadzimy Cię do wymarzonej kariery. Bądź wzmocniony. Przemień się. Zgłoś się już dziś.

Co nas wyróżnia

Obietnica

Dajemy uczniom możliwość bycia bardziej… i osiągania swojego potencjału, służąc naszej społeczności i zmieniając życie. Nieważne skąd pochodzisz, w RCC jesteś mile widziany.

Porównanie kosztów

Czas spędzony z nami pozwoli Ci zdobyć wykształcenie merytoryczne, liczby nie kłamią. Z dumą dzielimy się wymiernymi wynikami, którymi cieszyliśmy się rok po roku. Zacznij swoją historię.

Akredytacja

Integralność. Jakość. Skuteczność. Jesteśmy pewni tego, co zapewniamy społeczności, dobrowolnie poddając się niezależnej ocenie pozarządowej i recenzowaniu.

Bądź więcej, sięgnij po swój potencjał

RCC jest zaangażowana w sukces uczniów. Nasze mniejsze rozmiary klas pozwalają lepiej łączyć się z profesorami. Nasze programy wsparcia mają na celu poprowadzić Cię do osiągnięcia Twoich celów.

Ponad 100 stopni i certyfikaty

Dokąd zaprowadzi Cię Twoja edukacja? RCC może służyć jako niedrogi sposób na rozpoczęcie edukacji przed przejściem do innej instytucji lub pozostaniem, aby ukończyć edukację w naszym kampusie.

Żywa społeczność

Riverside to tętniący życiem i żywotny obszar znany ze swojej sztuki i kultury – z wydarzeniami na terenie kampusu i w pobliżu – który zapewnia tak wiele stymulacji i opcji dla tych, którzy chcą tego doświadczyć.

Misja

Riverside City College obsługuje zróżnicowaną społeczność uczniów, oferując certyfikaty, stopnie naukowe i programy transferu, które pomagają uczniom osiągnąć ich cele edukacyjne i zawodowe. Uczelnia dąży do poprawy mobilności społecznej i ekonomicznej swoich studentów i społeczności, będąc gotowym na spotkanie ze studentami tam, gdzie się znajdują, doceniając i wspierając każdego ucznia w pomyślnym osiąganiu ich celów oraz promując włączające, skoncentrowane na równości środowisko.​

Wizja

Riverside City College dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałe możliwości edukacyjne, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom uczniów i społeczności, a także umożliwia im aktywne uczestnictwo w kształtowaniu przyszłości.

Wartości Tygrysa

Tradycja i innowacja: Współpracujemy nad opracowywaniem elastycznych i kreatywnych rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszej społeczności i przyjąć zmiany, jednocześnie szanując naszą tradycję i dziedzictwo silnych partnerstw.

Uczciwość i przejrzystość: Promujemy środowisko oparte na zaufaniu, zachowując się uczciwie, uczciwie, przejrzyście i sprawiedliwie. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań wobec naszych studentów, pracowników i społeczności.

Rozwój i ciągłe uczenie się: Zobowiązujemy się do intelektualnego dociekania, refleksji, rozwoju zawodowego i wzrostu dla wszystkich interesariuszy. Dostosowujemy nasze praktyki nauczania, aby zapewnić sprawiedliwe możliwości i wyniki oraz zachęcać naszych studentów, wykładowców i personel do ciągłego uczenia się.

Słuszność: Promujemy sprawiedliwość społeczną i sprawiedliwość.

Reagowanie: Odpowiadamy na potrzeby naszych uczniów i społeczności poprzez zaangażowanie i współpracę.

​Skoncentrowanie na uczniu : Tworzymy znaczące środowiska uczenia się, które doceniają mocne strony i doświadczenia, jakie wnoszą nasi uczniowie i które wspierają uczniów w rozwijaniu i osiąganiu ich celów osobistych, edukacyjnych i zawodowych.

Opcja rekrutacji 2

Stypendia i finansowanie — opcja 2

Lokalizacje

  • Magnolia Avenue,4800, 92506, Riverside

pytania