Keystone logo
© Quality Fly
Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Wstęp

Dlaczego licencja EASA?

Najbardziej uznawana przez Władze Lotnictwa Cywilnego na całym świecie licencja . Dzięki wyższym standardom
w porównaniu z licencją FAA i bardziej wiarygodną dokumentacją dotyczącą śledzenia studentów, władze lotnicze wolą zatrudniać posiadaczy licencji EASA .

FAA wymaga co najmniej 1500 godzin lotu, aby pracować jako pierwszy oficer w linii lotniczej w wielu krajach, np. w USA. Jednakże posiadacze licencji EASA nie mają ograniczeń co do możliwości latania w charakterze pierwszego oficera dowolnej linii lotniczej po ukończeniu zintegrowanego kursu ATPL, obejmującego łącznie co najmniej 205 godzin .

Nowy program szkolenia pilotów linii lotniczych

Zintegrowany ATPL uczelni został zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy poziom kompetencji do wykonywania lotów w najbardziej wymagających liniach lotniczych na całym świecie i przygotować studentów do rzeczywistych warunków.

Nowy program obejmuje nie tylko najnowsze i przyszłe wymagania EASA, takie jak KSA, Advanced UPRT, CBTA i TEM, ale także innowacje, w tym:

 • 40 godzin APS MCC na samolocie AIRBUS 320 FFS LEVEL D. Ten APS MCC podwaja godziny w porównaniu ze standardowym MCC, znacznie zwiększając przygotowanie do oceny na symulatorze linii lotniczych
 • Szybownictwo - w programie szkoleniowym 3 loty Basic Gliding oraz zajęcia teoretyczne. Linie lotnicze coraz częściej dodają do swoich struktur szkoleniowych sesje szybowcowe w celu doskonalenia umiejętności obsługi, przeciwdziałając w ten sposób efektowi automatyzacji
 • Szkolenie jest zorientowane na wymagania linii lotniczych, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności miękkich uzupełniających umiejętności techniczne, zgodnie z podstawowymi kompetencjami ICAO
 • Nieograniczony dostęp do kontrolowanego symulatora szkoleniowego
 • 100% we flocie nowej generacji ze szklanymi kokpitami, charakteryzującej się najwyższym poszanowaniem środowiska i zużyciem energii do 50% niższym w porównaniu do równoważnej starej floty
 • Loty nocne samolotem wielosilnikowym
 • Kompleksowe monitorowanie, w tym indywidualne szkolenie wzmacniające i przygotowanie do poradnictwa zawodowego

Skontaktuj się z nami lub dołącz do jednego z naszych Dni Otwartych, aby poznać nasz program lub dowiedzieć się, czy zostanie Pilotem jest dla Ciebie dobrą opcją.

Statystyka

Jesteśmy dumni z naszych wskaźników

+90%

Wiedza teoretyczna
Wskaźnik zdawalności egzaminów za pierwszym razem

+95%

Szkolenie lotnicze
Wskaźnik zdawalności egzaminów za pierwszym razem

+150 tys

Doświadczenie linii lotniczych
Godziny lotów naliczone przez nasz zespół

+30

Narodowości
Wysokiej jakości mucha promuje różnorodność

Flota

Dysponujemy flotą 11 samolotów, w skład której wchodzą:

 • 3 Tecnama P2002JF
 • 5 Tecnam P2008 JC
 • 2 Tecnama P2006T
 • 1 Cessna 172S

Od 2018 roku odnawiamy i powiększamy naszą flotę w tempie dwóch samolotów rocznie. W 2024 roku przybędą kolejne 4 nowe samoloty Tecnam P2008 .

Nasze symulatory składają się z:

 • 1 FNPT II Elite King B200 Turbośmigłowy MCC (używany w fazie IFR)
 • 1 pełnoekranowy symulator lotu Airbus A320 na poziomie D (stacjonujący na międzynarodowym lotnisku Barajas i używany w części szkolenia APS-MCC).

  Funkcje kampusu

  Zoptymalizowane udogodnienia w oparciu o linie lotnicze nowej generacji

  • Szkoła naziemna
  • Administracja
  • Operacje lotnicze

  Dlaczego Madryt w Hiszpanii jest optymalną bazą lokalizacyjną dla Twojego szkolenia?

  • >300 słonecznych dni w roku pozwala na szybsze ukończenie kursu.
  • >1500 lotów dziennie łączących Madryt ze światem.
  • > 40 międzynarodowych lotnisk w Hiszpanii, Portugalii i Afryce Północnej zapewnia wzbogacone środowisko szkoleniowe.
  • -30% niższe koszty utrzymania niż w krajach Europy Północnej.

  Ciepłe środowisko

  Jedną z naszych niematerialnych i najbardziej niezwykłych wartości jest środowisko rodzinne . Wiemy, że najlepsze wyniki osiąga się, gdy uczniowie czują się jak w domu, w ciepłej atmosferze . Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, który ciężko i z pasją pracuje, aby zapewnić naszym studentom klucze do sukcesu jako piloci linii lotniczych w znajomym środowisku.

   Rekrutacja

   Referencje studentów

   Dlaczego warto uczyć się w Quality Fly Aviation Academy</p>

   1. Najlepsza inwestycja

   Sam kurs ATPL traktujemy jako inwestycję na całe życie kandydata. Quality Fly oferuje najbardziej innowacyjne i kompletne szkolenie w konkurencyjnej cenie :
   Nasze szkolenia obejmują nie tylko najnowsze i przyszłe wymagania regulacyjne, takie jak APS MCC, UPRT, CBT, TEM i KSA; ale oferujemy Ci dodatkową wartość jako jedyna akademia obejmująca w swoim kursie szkolenie z pełnego symulatora lotu i szybownictwa .

   2. Szkolenie ukierunkowane na linie lotnicze

   Nasze szkolenia przeznaczone są dla kandydatów do osiągnięcia najwyższych standardów oczekiwanych w dzisiejszych najbardziej renomowanych liniach lotniczych i obejmują nie tylko umiejętności techniczne, ale także szkolenie umiejętności pozatechnicznych, obejmujące komplet kompetencji kluczowych:

   • Zapobieganie zdenerwowaniu i powrót do zdrowia
   • Podejmowanie decyzji i zarządzanie niepowodzeniami
   • Zarządzanie zagrożeniami i błędami
   • Trening świadomości sytuacyjnej
   • Rozwój świadomości samozadowolenia

   3. Najkrótszy czas trwania

   Im szybciej nasi kandydaci uzyskają licencję pilota transportu lotniczego , tym szybciej dołączą do linii lotniczej jako pierwszy oficer , a tym samym szybciej uzyskają zwrot z inwestycji. Quality Fly jest jedną z niewielu organizacji w
   Europa autoryzowana przez EASA na 18-24-miesięczny kurs ATPL. Dzięki naszej optymalnej bazie operacyjnej pogodowej, nowej i nadwyżkowej flocie, prostemu programowi nauczania i naszemu dobrze wyszkolonemu zespołowi, to tylko niektóre z powodów, dla których warto dołączyć do naszych przyspieszonych kursów.

   4. Środowisko międzynarodowe

   Jako akademia lotnicza o zasięgu globalnym, w której wszystkie zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim , QUALITY FLY z dumą gości międzynarodową bazę studentów ponad 35 różnych narodowości.


   W QUALITY FLY wierzymy w rozwój naszych uczniów wykraczający poza szkolenie techniczne. Nasze międzynarodowe środowisko zapewnia naturalny rozwój świadomości kulturowej, co jest istotną zaletą w globalnym świecie lotnictwa, gdzie najlepsze możliwości mogą znajdować się po drugiej stronie planety. Efektem są także przyjaźnie i kontakty na całe życie na całym świecie.

   5. Najnowocześniejszy sprzęt

   QUALITY FLY posiada jedną z najnowszych i najnowocześniejszych flot w UE , łączącą konfigurację opartą na analogowym GPS, zapewniającą solidne umiejętności latania na przyrządach, ze szklanymi kokpitami jako wprowadzenie do linii lotniczych . Nasz wysoki poziom standaryzacji floty zapewnia kursantom znaczne skrócenie czasu zapoznawania się podczas szkolenia. W przypadku sesji na symulatorze nasze szkolenie odbywa się na symulatorze B200 FNPT II (turbośmigłowy), symulatorze A320 FNPT II (odrzutowiec) i A320 FFS (odrzutowiec).

   6. Kompleksowy coaching

   Ponieważ droga od pierwszego otwarcia książki do zmierzenia się z branżą profesjonalnych linii lotniczych może być długa i żmudna, uważnie śledzimy i szkolimy każdego z naszych uczniów - począwszy od pierwszego dnia w szkole aż po końcowe przygotowania do zapewnienia zatrudnienia.
   Nasi instruktorzy stale śledzą postępy uczniów poprzez regularne spotkania i coaching jeden na jednego, aby zapobiec odchyleniom od oczekiwanej ścieżki wyników. Uzupełnieniem tych działań są różne sesje doradztwa zawodowego . Powyższa kombinacja zapewnia naszym studentom doskonałą zdawalność egzaminów za pierwszym razem i pomyślną ocenę linii lotniczych .

   7. Rozwiązania mieszkaniowe

   Ponieważ kursy QUALITY FLY są intensywne, nie chcemy, aby nasi studenci tracili czas na zarządzanie zakwaterowaniem. Oferujemy rozwiązania integralne:

   • Dogodna lokalizacja bez konieczności posiadania samochodu - 40 minut do lotniska i bliskość stacji metra z łatwym dostępem do centrum miasta.
   • Konkurencyjne ceny - ok. 30% niższe niż w innych europejskich rezydencjach
   • W cenie wszystkie media - internet, prąd, woda i podstawowe sprzątanie
   • Jednomiesięczna kaucja - zamiast trzech miesięcy wymaganych przez agencje
   • W pełni wyposażone - ze wszystkimi udogodnieniami

   8. Możliwości pracy instruktora

   QUALITY FLY to rozwijająca się organizacja, której celem jest utrzymanie zespołu wysoce zmotywowanych i najwyższej jakości instruktorów. Bierzemy to pod uwagę w naszym procesie selekcji studentów, dlatego poza kształceniem przyszłych pilotów linii lotniczych, traktujemy naszych studentów także jako potencjalnych przyszłych instruktorów lotu, którzy mogą pracować w QUALITY FLY.

   Stanowisko instruktora pilotażu to jedna z najlepszych dróg do zdobycia pracy w linii lotniczej. QUALITY FLY oferuje kursy instruktorskie wraz z umową o pracę

   Lokalizacje

   • Madrid

    Carretera Barrio de la Fortuna, s/n, 28054, Madrid

    pytania