Keystone logo
Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Wstęp

Program nauczania w Londynie. Śródziemnomorski styl życia.

Kampus Queen Mary's Malta oferuje możliwość studiowania Meds in the Med.

Przyjmujemy zgłoszenia na wpis wrześniowy, a termin składania wniosków upływa 1 marca.

Studiuj pięcioletni program licencjacki MBBS (Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery) na Malcie w Europie. Studia w QMUL Malta oznaczają, że będziesz studiować medycynę na jednym z najlepszych uniwersytetów.

Historia

Malta, podobnie jak Wielka Brytania, ma dumną historię specjalistycznej opieki zdrowotnej, a Queen Mary University of London (QMUL) jest częścią prestiżowego stowarzyszenia Russell Group w Wielkiej Brytanii (UK). Uniwersytety Russell Group mają ogromny wpływ społeczny, gospodarczy i kulturowy lokalnie, w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Dawniej znana jako Barts i The London School of Medicine and Dentistry, QMUL jest wiodącą szkołą medyczną. Barts and The London powstały z najstarszego szpitala w Europie, St Bartholomew's (znanego jako „Barts”), który został założony w 1123 r., Oraz pierwszej angielskiej szkoły medycznej, The London, otwartej w 1785 r.

Program QMUL Malta MBBS jest identyczny z programem nauczanym w Londynie, a na Malcie będziesz nauczany przez personel QMUL oraz lokalnych klinicystów przeszkolonych przez Szkołę.

Wyspa Gozo

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/17/175671_Clipboard03.jpg " alt=" 175671_Clipboard03.jpg " data-json=" {"author":"© ", "author_url":"","source":""}" />

QMUL Malta otwarty w październiku 2019 r. Najnowocześniejszy kampus znajduje się na terenie Szpitala Ogólnego Gozo i zapewnia dostęp do Centrum Anatomii XXI wieku. Gozo to jedna z trzech wysp tworzących Republikę Malty.

Wyspa jest całkowicie dwujęzyczna, a język angielski i maltański mają oficjalny status. Cieszy się również doskonałymi połączeniami z Europą.

Malta ma olśniewającą historię, obejmującą 7000 lat: na wyspach znajdują się trzy miejsca wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (w tym cała maltańska stolica, Valletta). Niedawno mogłeś oglądać Maltę w telewizji: wyspy są jednymi z niesamowitych miejsc, w których kręcono „Grę o tron”.

Czesne

32 000 € rocznie.

Proces aplikacji

Kandydaci aplikują bezpośrednio na uniwersytet , a nie za pośrednictwem standardowego brytyjskiego systemu aplikacji UCAS.

Lokalizacje

  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

pytania