Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Wstęp

Point Loma Nazarene University jest znany jako przyszłościowe myślenie. Na PLNU, naukowców, wiara, i społeczności są bardzo istotne. Uczniowie korzystają z tego zrównoważonego podejścia do edukacji i pozostawić PLNU przygotowane myśleć, działać, a także przyczyniać się do świata.

Oprócz ponad 60 licencjackich kierunków studiów, PLNU oferuje program studiów podyplomowych ośrodków regionalnych w całej południowej Kalifornii. PLNU obsługuje ponad 3500 studentów.

Czy wiedziałeś?

Od 2004 roku, ponad 90 procent uczniów PLNU którzy złożyli wniosek o dopuszczenie do medycznej, dentystycznej, optometrii, farmacji, weterynarii i szkół zostali przyjęci. W Otwartych Drzwi raportu 2008, badania PLNU za granicą Program 15 miejsce w kraju (m.in. stopień-przyznania instytucji magisterskich) dla odsetka studentów uczestniczących - około 30 procent kończących seniorów studiowali za granicą. PLNU jest uznanym w kraju za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju - Nagrodzony San Diego usług środowiskowych Recycler of the Year Award cztery z ostatnich sześciu lat i jest uznana za jedną z amerykańskich 100 zielonych szkół przez Sierra Club w 2010 i 2011 roku. Poprzez LoveWorks PLNU krótkoterminowego programu Misja, ponad 2000 studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów służyły ludziom w potrzebie w około 60 obszarach świata. Centrum PLNU Rozwoju Międzynarodowego bada zrównoważonych praktyk biznesowych i rozwiązań dla globalnego ubóstwa. Od 2005 roku, filmy 22 studentów / programy telewizyjne zdobyły nagrody lub pojawiła się na festiwalach filmowych. Mowa i debaty zespołu PLNU został mistrzem w całorocznym konkursie loterii Narodowego Parlamentarnych debaty stowarzyszeń cztery z ostatnich siedmiu lat konkurować z takich szkół jak UC Berkeley i UCLA.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • San Diego

    3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

pytania