Keystone logo
Plymouth State University

Plymouth State University

Plymouth State University

Wstęp

Plymouth State University jest regionalnym kompleksowe uczelni oferujących bogaty, środowiska uczenia studentów zorientowanych o rejestracji około 4300 studentów i około 3000 studentów. Kampus 170-hektarowej oferuje klasyczny wygląd New England połączeniu z up-to-date udogodnień, w tym Biblioteki Lamson i uczenie Gmin; Centrum Nauki Boyd; Langdon Woods, o certyfikat LEED, proekologicznego hali zamieszkania; oraz najnowszy dodatek zasilaczy, Welcome Center and Ice Arena.

Założona w 1871 roku jako szkoła kształcenia nauczycieli, Plymouth State University jest częścią Systemu New Hampshire University i akredytowana przez New England Association szkół i uczelni.

W centrum miasta New Hampshire przy wjeździe do Białej Góry i Jezior w wyjątkowym mieście Plymouth, zasilacz jest w ciągu kilku minut od ośrodków narciarskich, jezior i parków i zaledwie dwóch godzin od Bostonu.

PSU Fakty

historia

Założona w 1871 roku jako szkolenie nauczycieli Część Systemu New Hampshire University Absolwent programy rozpoczęły się w 1948 roku

Profil studenta

4,105 studentów studiów 2.088 studentów płci męskiej 2,017 studentki 1,346 studentów pierwszego roku 20 średni wiek studenta 2,130 doktoranci

Wydział profilu

193 profesorów i instruktorów 84% posiada tytuł doktora lub terminala stopień w swojej dziedzinie 16: 1 stosunek studentów do wykładowców (obejmuje UG & GR)

Licencjackie Czesne (2014 - 2015)

W Państwie: 10700 $ Out-of-State: $ 18.780

Campus profilu

Akredytowane przez New England Association szkół i uczelni 52 kierunków licencjackich i licencjackich 60+ nieletni więcej niż 75 podyplomowe studia i certyfikacji w dziedzinie sztuki, nauki, biznesu i edukacji. studia obejmują Master of Arts, Master of Arts w nauczaniu, Master of Business Administration, Master of Education, Master of Science, Certificate of Advanced Studies absolwent i doktor Edukacji 21 licencjackich średnią wielkość klasy 345,000+ tomy w naszej bibliotece 80+ kluby i organizacje studenckie NCAA Division III - 24 drużyn sportowych Szkoła Kolory: zielony i biały Maskotka szkoły: Pantery 170 akrów i 47 budynków

historia

Plymouth State University ewoluowała od Holmes Plymouth Academy, której początki sięgają 1808 roku jako instytucja pionierskiego szkolenia nauczycieli. Już w 1836 roku, wielebny Charles Brooks wykładał przed ustawodawcę New Hampshire i całym stanie na temat normalnych szkołach. "Akt do tworzenia i zarządzania państwowego normalnej szkole dla lepszego szkolenia nauczycieli" została przyjęta w 1870 roku.

Kuratorium zlokalizował New Hampshire State Normal School w Plymouth w 1871 roku; miasto Plymouth zaproponował Holmes Plymouth Academy i innego wsparcia nowej szkoły. W 1874 roku, co najmniej 20 lat, zanim system próbowano w jakikolwiek inny normalnej szkoły w kraju, gatunku i licea Plymouth została zorganizowana w szkołach szkoleniowych pod nadzorem normalnej szkoły. Nowy budynek szkoły (Rounds Hall) i nowy internat zostały zbudowane w 1890 roku.

W 1911 roku, dr Ernest L. Srebro, z doświadczeniem jako kuratora szkół oraz jako dyrektora Akademii Pinkertona, rozpoczął podawanie 35-letniej szkoły, który widział szkoły osiągają dojrzałości, zarówno zawodowo jak i fizycznie. Poeta Laureat Robert Frost, który uczył w rundach Hall i mieszkał na uczelni od 1911 przez 1912, napisał Dr. Srebro z okazji 75-lecia uczelni i 35 roku Dr. Prezydencja Silvera w 1946 roku: "Wszyscy winni Panu Silver dług wdzięczności dla dużych i liberalnej sposób zachęcił nasze indywidualności zarówno jako nauczycieli i uczniów pod nim. Poszedłem do Plymouth z nim, kiedy rozpoczął swoją prezydenturę, a ja zachowałem się przyjazną zainteresowanie całych 35 lat jego niezwykle długiego podania. To rozgrzewa serce upewnienia się tylko przyglądać, na cokolwiek, który utrzymuje się tak skutecznie w tym świecie połamanych kawałków ". W 1927 roku Amerykańska Rada Nauczycieli Szkół oceniane Plymouth normalnej szkoły i oceniło mu Grade A nauczyciele Kolegium rating to orzekł odkąd. W 1939 roku, New Hampshire state ustawodawca oficjalnie uznane zwiększoną rangę instytucji, zmieniając jego przeznaczenie do Plymouth Teachers College, aw 1963 roku w Plymouth State College Systemu University of New Hampshire. W 1948 roku, Kolegium oferowało swoje pierwsze stopnie naukowe. W 2003 roku ustawodawca stan zmienił nazwę instytucji do Plymouth State University w uznaniu zakresu i głębi jego programowania.

Dziś Plymouth State University jest regionalnym kompleksowe uczelni oferujących bogaty, środowiska uczenia studentów zorientowanych na studiach licencjackich, magisterskich i nietradycyjnych studentów. Zasilacz oferuje 50 kierunków licencjackich i 70 nieletnich. Oprócz znakomitych programów w dziedzinie edukacji, biznesu, nauki humanistyczne, sztuki i nauk przyrodniczych i społecznych; ośrodki i instytuty meteorologii, środowiska, studia New Hampshire, a także spółki wiejskie są Hallmark programów pomocowych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Plymouth

    17 High Street, , Plymouth

pytania