Keystone logo
Peru State College

Peru State College

Peru State College

Wstęp

Historia Peru państwa

"Campus z Thousand Oaks," Peru państwa członek Nebraska Statewide Arboretum, położony jest na wzgórzach historycznym południowo Nebraska na rzece Missouri. Uczelnia oferuje mieszankę innowacyjnych klasie licencjackich i magisterskich programów internetowych i tradycyjnych oraz internetowych stopnie naukowe w dziedzinie edukacji i zarządzania organizacją. Pierwszy uczelni Nebraska za, założona w 1867 roku jako szkoła szkolenia nauczycieli z jednego budynku i 60 uczniów, został przekształcony w ciągu ostatniego półtora wieku do instytucji state-of-the-art oferuje różnorodne, zróżnicowane programy edukacyjne dla około 2400 studentów. Peru państwa od dawna źródło przywództwa, nieocenionym źródłem informacji dla społeczności i przedsiębiorstw, a także źródłem zrealizowanych absolwentów znane z doskonałego wykształcenia i kwalifikacji zawodowych. Uczelnia cieszy się znacznym poparciem ze stanu Nebraska, z ponad $ 50 milionów aktualizacji projektów finansowanych kampusu w ciągu ostatniej dekady. Chociaż służymy studentów na całym świecie, Peru członkowskie zachowuje szczególne zaangażowanie służyć mieszkańcom i potrzeb społeczności południowo-Nebraska dzięki edukacji, badań i programów usług publicznych.

Misja

W kształceniu jednostki z korzyścią dla społeczeństwa, Peru Stan kultywuje zdolność i skłonność do uczenia się przez całe życie poprzez wspieranie niezależnego dochodzenia i promowanie wartości wiedzy i odkrycia. Poprzez innowacyjne programy studiów licencjackich i magisterskich, najpierw uczelni Nebraska kontynuuje swoje zobowiązanie do podejmowania istotny wkład w przyszłości regionu i państwa. Wizja Peru państwo będzie wyższa o wyborze sprzyjający doskonałości i osiągnięcia uczniów poprzez zaangażowanie w kulturze, która promuje zapytanie, odkrycia i innowacje.

Wartości

Zaangażowanie edukacyjne jest aktywnym podejściem do nauczania i uczenia się, które uznaje różnorodność studentów i tworzy kulturę własności, integracji oraz zarządzania. Pozwala on wszystkim studentom i pracownikom, aby połączyć się osobiście z doświadczenia edukacyjnego, innych i społeczeństwa poprzez stworzenie możliwości bezpośredniego zaangażowania w naukę. Zaangażowani nauczyciele i uczniowie starają się zrozumieć i szanować wielu perspektyw w poszukiwaniu rozwiązań problemów poprzez dochodzenia i badań. Proces ten ułatwia odkrycie nowych pomysłów i lepszych praktyk. Odkrycia te, wraz z ciągłą refleksję i zaangażowanie w służbie, promowanie kultury innowacji w wyniku postępującej zmiany służbie społeczeństwu.

cele

Peru państwo stara się zaszczepić w naszych studentów:

 • skutecznych umiejętności komunikacyjne;
 • znajomość obsługi komputera i informacji;
 • niezależne krytyczne myślenie i zdolności intelektualne na zmiany;
 • Przygotowanie do przyjęcia funkcji kierowniczych społecznych i obywatelskich;
 • umiejętność prowadzenia intelektualnie, etycznie, estetycznie i fizycznie satysfakcjonujące życie.

Przynależność i Akredytacji

Peru Stan jest akredytowany przez Higher Learning Komisji. Uczelnia została akredytowana przez organizację od 1915 roku. W 2012 roku, Peru Stan otrzymał stałą akredytację na następne 10 lat od Higher Learning Komisji. Uczelnia otrzymała możliwie najlepszy wynik oceny, bez kontynuacji wizyt lub innych wymaganych raportów, umieszczając ją w elitarnej grupy instytucji w regionie. Peru członkowskie kontynuuje akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli. Pełne członkostwo jest utrzymywana w American Association of Colleges Nauczycieli Edukacji i Amerykańską Radę na edukację. Szkoła jest również członkiem założycielem Rady Nebraska na nauczycieli. Peru Państwo jest instytucją członkiem Systemu Nebraska State College.

Zagraniczni studenci:

Muszą spełniać wymagania języka angielskiego

Przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Musisz przedstawić dowód znajomości języka angielskiego w jednym z następujących sposobów: a. Test Języka Angielskiego jako Obcego (TOEFL) 550 bez sekcji uzyskasz mniej niż 56 (papier based) 79/80 (Internet oparty) 213 bez sekcji uzyskasz mniej niż 22 (z wykorzystaniem komputera) b. English3 - minimalny wynik 72 ° C. Międzynarodowy System English Language Test (IELTS) Minimalny wynik 6.5 d. SAT SAT Minimum: 440 Reading, angielski

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Peru

  Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

 • USA Online

  USA Online, Stany Zjednoczone

  pytania