Keystone logo
Peninsula College

Peninsula College

Peninsula College

Wstęp

Innowacyjne. Student-centered. Światowej klasy wykładowcy.

W Peninsula College nasze wyjątkowe środowisko zachęca Cię do odkrywania nowych możliwości. Kolegium jest innowacyjne i skoncentrowane na studencie, z doskonałym wydziałem i małymi klasami. Nasze obiekty edukacyjne charakteryzują się efektowną architekturą i salami lekcyjnymi wyposażonymi w zaawansowaną technologię nauczania i sprzęt. Oferujemy międzynarodowe doświadczenia edukacyjne i aktywnie angażujemy się w naszą lokalną społeczność. Co więcej, zapewniamy wiele możliwości pozalekcyjnych: mistrzowskie drużyny sportowe, kluby studenckie i zajęcia oraz szereg wydarzeń kulturalnych i artystycznych w ciągu roku.

Świat jest Twoją salą lekcyjną

W Peninsula College nauka nie ogranicza się do zamkniętych klas czy sali wykładowej. Zamiast tego cały kampus i Półwysep Olimpijski stają się laboratoriami dydaktycznymi, ponieważ studenci i wydziały przenoszą się na zewnątrz, aby w pełni wykorzystać wszystko, co nasz wyjątkowy obszar ma do zaoferowania.

Każdy, kto zna uczelnię, nie będzie zaskoczony, gdy w jasny, słoneczny dzień znajdzie zajęcia z języka, filozofii lub literatury na środku uczelnianego placu lub zobaczy nasz niesamowity PC Jazz Ensemble występujący przed Centrum Studenckim Pirate Union Building (PUB). Nie jest też niczym niezwykłym, że małe grupy uczniów i ich nauczycieli wyruszają o świcie na wycieczki do pobliskiego oceanu, Parku Narodowego Olympic lub lasów deszczowych, aby odkrywać i badać rodzime życie morskie, faunę i florę w ich naturalnych środowiskach.

Możesz nawet spędzić jeden lub więcej kwartałów studiując w innym kraju, jeśli zdecydujesz się lub wziąć udział w zajęciach językowych i kulturowych od profesorów wizytujących z innych krajów. W Peninsula College opracowaliśmy specjalne doświadczenie edukacyjne starannie zaprojektowane dla sukcesu ucznia.

Misja

Peninsula College kształci zróżnicowane populacje uczniów poprzez programy i usługi angażujące społeczność, które wspierają równość i sukces uczniów.

Tematy podstawowe:

 • Wspieranie sukcesu uczniów
 • Osiąganie doskonałości akademickiej
 • Wspieranie równości i integracji
 • Wzmacnianie społeczności

Wizja:

Peninsula College jest miejscem docelowym różnorodności kulturowej i środowiskowej, gdzie doskonałość akademicka przekształca życie studentów i wzmacnia społeczności.

Zasady przewodnie

Społeczność uczelniana kieruje się następującymi zasadami:

 • Proces nauczania/uczenia się jest w centrum misji Peninsula College.
 • Członkowie społeczności kampusu będą traktować się wzajemnie z szacunkiem i godnością.
 • Członkowie społeczności kampusu będą otwarci i szczerzy w swojej komunikacji.
 • Członkowie społeczności kampusu promują pozytywne środowisko pracy i unikają negatywnych relacji.
 • Każdy członek społeczności kampusu działa etycznie i uczciwie.
 • Kampus będzie angażował się we wspólne procesy decyzyjne.

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • East Lauridsen Boulevard,1502, 98362, Port Angeles

  pytania