Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Wstęp

Pacific College of Technology jest nagradzana zarejestrowanym dostawcą kształcenia i szkolenia zawodowego, oferujący kursy rachunkowości, działalności gospodarczej, zarządzania i technologii informacyjnych. Wypełniając dyplomowej / zaawansowany dyplom z nami studenci otwierają drogę do zawarcia większości uniwersytetów w Australii i są dobrze przygotowani do pracy rzeczywistych.

Top 10 powodów, aby wybrać Pacific College of Technology

Szkoła jest ASQA zatwierdzone i CRICOS zarejestrowany. Wszystkie nasze kursy śledzić Framework australijskie kwalifikacje i spełniać normy AQTF. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną i wspierającego pracowników, aby pomóc Ci gładko przejść do studiowania w Sydney. Oferujemy bardzo konkurencyjną strukturę cenową. Można przenieść kredyt zarobione w Pacific College of Technology University. Uczelnia posiada elastyczne czasy klasy (wieczory i weekendy są dostępne). Kursy Pacific College of Technology dostarczy Ci odpowiednich umiejętności i wiedzy, aby odnieść sukces w dynamicznym środowisku pracy. Nasza kadra nauczycielska zapewnia praktyczne, praktyczne szkolenia w środowisku wysokich technologii i innowacyjnego. Jest dobry gama kursów do swoich potrzeb. Kolegium jest dogodnie usytuowany tuż obok dworca kolejowego w Auburn w centrum Sydney, Australia.

Hands-on, szkolenie praktyczne

Stawiamy na praktyczne umiejętności potrzebne, aby móc wykonać w wybranej kariery. Dajemy Ci solidne podstawy w teorii, a następnie nauczyć się, jak zastosować ją do rzeczywistych sytuacji biznesowych.

Uznany przez australijskich uniwersytetach

Wszystkie nasze kursy są rząd zatwierdził, więc są one uznawane przez australijskich uczelniach. Przyjmując dyplom (lub wyżej) z Pacific College of Technology, można otrzymać kredyt w kierunku programu licencjat.

Przygotuj się na uniwersytecie

Pomożemy Ci przygotować się do dalszej edukacji na australijskim uniwersytecie, ucząc Cię życiowych umiejętności akademickich jak eseju, raportu i piśmie przypisania, badania, odwoływania i analiza krytyczna.

Przyjemne doświadczenie uczenia się

Będziesz cieszyć się razem w Australii z naszej miłej i przyjaznej atmosferze kampusu. Plus, pomożemy Ci bawić sponsorując działania, takie jak wycieczki do atrakcji Sydney, grilla i turniejów sportowych.

o Sydney

Uczelnia znajduje się w Auburn, który jest około 20 km od Sydney CBD. Szkoła znajduje się 2 minuty spacerem od dworca kolejowego w Auburn, który pozwala studentom możliwość korzystania z wygodnych środków transportu, pobliskie centra handlowe, markety, restauracje i rozrywki. Sydney zapewnia jeden z najlepszych środowisk unikalnych nauki i doświadczeń społecznych.

Lokalizacje

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    pytania