Keystone logo

Pax College

A logo

Wstęp

Pax College został założony w 1991 r., A jego misją jest przede wszystkim zapewnienie wyższego wykształcenia i szkolenia zgodnie z potrzebami siły roboczej i technologicznymi w branży. W dążeniu do doskonałości akademickiej główny nacisk na uczelni kładzie się na konkretne przygotowanie zawodowe. Od samego początku Pax College oferuje różne uznane kwalifikacje w dziedzinie informatyki, studiów biznesowych, turystyki, urody i hotelarstwa / gastronomii.

Pax College zawsze było pielęgnowanie inteligencji uczniów i poszerzanie ich poglądów na życie w konkurencyjnym świecie pracy. Edukacja Pax obraca się wyłącznie wokół praktyczności, która zapewni odpowiedź branży w zakresie rezerwacji miejsc pracy. Nasze cele organizacyjne, które graniczą z sukcesem i atrakcyjnością programów naszej instytucji, znalazły wyraz w liczbie absolwentów z zabezpieczonymi stażami w branży oraz pozytywnych opiniach uzyskanych nawet podczas uczenia się przez doświadczenie.

Pax College uzyskał renomowaną, szanowaną i uznawaną status prywatnej instytucji szkolnictwa wyższego, która od 25 lat obsługuje większy obszar Durbanu. Pax College jest „bycie wysokiej jakości dostawcą reputacji w Republice Południowej Afryki, dostarczającym profesjonalnych, kompetentnych i pewnych siebie absolwentów, którzy odpowiadają na potrzeby przemysłu i rozwijają społeczność w sektorze edukacji”. Żarliwa chęć naszej instytucji do wniesienia wkładu w stabilną gospodarkę poprzez inwestowanie w „Przyszłość naszych ludzi”.

Kiedy potrzeba edukacji w Afryce Południowej na wszystkich poziomach jest niezwykle nagląca, ci z nas, którzy są najlepiej wykwalifikowani i mają największe doświadczenie w tej dziedzinie, powinni pokazać, że jesteśmy gotowi i zdolni do podjęcia wyzwania.

Lokalizacje

  • Kent Road,28, 4001, Durban

pytania