Keystone logo

Parkland College

A logo

Wstęp

Parkland College przyjemnością wita zagranicznych studentów w naszym kampusie w Champaign, Illinois, USA.

Parkland College jest certyfikowany przez SEVP do dostarczenia dokumentów formularza I-20 dla studentów F-1 i M-1, którzy chcą studiować w USA.

Parkland College jest dumny z możliwości kształcenia na odległość dostępnych dla studentów spoza USA, a także studentów uczęszczających do innych amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów.

Parkland College to dwuletnia uczelnia z siedzibą w Champaign, Illinois, jednym z najlepszych miejsc dla studentów zagranicznych w Stanach Zjednoczonych. Oferując ponad 100 programów stowarzyszeniowych i certyfikatów, Parkland College jest dobrze znany ze swoich niewielkich klas, najnowocześniejszych udogodnień, integracyjnego środowiska uczenia się i przyjaznego wydziału. Parkland może poszczycić się największą międzynarodową organizacją studencką ze wszystkich dwuletnich uczelni w stanie Illinois, z ponad 300 studentami reprezentującymi ponad 40 krajów.

Associate Degree oferuje idealne i niedrogie wejście dla studentów z zagranicy, którzy chcą wejść do amerykańskiego systemu edukacji. Po doskonaleniu znajomości języka angielskiego w ramach programu English as Second Language (ESL) lub zdobyciu dwuletnich zbywalnych punktów, wielu zagranicznych studentów z Parkland przenosi się na 4-letnie uniwersytety (transfer 2 + 2) na całym Stany Zjednoczone, gdzie kontynuują naukę, zdobywając stopnie licencjackie i magisterskie. University of Illinois, również zlokalizowany w Champaign i jeden z najlepszych uniwersytetów badawczych w kraju, jest największym odbiorcą transferów z Parkland. Zagraniczni studenci mogą przenieść się na University of Illinois, który ma już siedzibę w Champaign i ma dwa lata doświadczenia w amerykańskim systemie edukacji. Usytuowany na obrzeżach Champaign kampus Parkland College jest zarówno nowoczesny, jak i malowniczy, otoczony drzewami i pobliskimi parkami, i jest łatwo dostępny z systemu komunikacji miejskiej. Jest mnóstwo miejsc parkingowych dla studentów z samochodami. Na terenie kampusu znajduje się teatr, kawiarnia, siłownia i planetarium Staerkel, drugie co do wielkości planetarium w Illinois, w którym odbywają się publiczne wykłady, pokazy i wystawy.

Parkland College prowadzi także prowadzone przez studentów stacje radiowe i telewizyjne. Athletically Parkland College reprezentuje 8 męskich i żeńskich drużyn sportowych, które rywalizują w NJCAA. Przy tak znacznej międzynarodowej populacji studentów, wykładowcy Parkland College są dobrze przyzwyczajeni do wyzwań, przed którymi stają studenci zagraniczni i mają doświadczenie w radzeniu sobie z nimi. Parkland dąży do zwiększenia globalnej świadomości i wielokulturowości poprzez edukację, a wykładowcy doceniają wyjątkowe perspektywy, jakie przynoszą zagraniczni studenci podczas swoich zajęć.
TOEFL nie jest wymagany do przyjęcia na Parkland College , ale potencjalni studenci, którzy go przyjęli i uzyskali 61 (internet) lub 500 (druk) lub więcej, muszą jedynie dostarczyć próbkę pisemną. Przyszli studenci, którzy nie przystąpili do TOEFL, zdadzą egzamin z języka angielskiego po przybyciu do Parkland. Niezastosowanie TOEFL NIE wpłynie na przyjęcie do Parkland College .

„Oprócz wiedzy teoretycznej Parkland nauczył mnie bardzo ważnych lekcji na temat tolerancji i amerykańskiego stylu życia. Traktowany wyłącznie z szacunkiem, zostałem przedstawiony innej stronie świata i mnie. Właśnie dlatego, wraz z moimi niesamowitymi międzynarodowymi przyjaciółmi, uważam, że spędzam tam czas na całe życie. ” - Fábio Goulart Andrade, Brazylia. Parkland College student 2011-12.

Parkland College w Champaign, Illinois, zapewnia udogodnienia i emocje większego miasta z małymi udogodnieniami. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się miastem w Illinois , z długą listą możliwości dla naszych mieszkańców i krótkimi czasami dojazdu do pracy. W Champaign nie jesteś tylko jednym z tłumu, ale częścią kwitnącej i rozwijającej się społeczności.

Parkland zajmuje pierwsze miejsce pod względem transferu studentów do University of Illinois , czołowego uniwersytetu badawczego znajdującego się na naszym podwórku. Główną korzyścią z życia w pobliżu University of Illinois jest dostęp do wydarzeń sportowych Big 10 i światowej klasy rozrywki w miejscach takich jak Memorial Stadium , State Farm Center i Krannert Center for the Performing Arts .

Nasze bliźniacze miasta mają wyraźne, dobrze prosperujące dzielnice biznesowe w centrum miasta, które oferują pyszne posiłki, życie nocne, kawiarnie (miejsca do nauki!) I zakupy. Champaign-Urbana została nawet nazwana Greatest Food Town Midwest przez magazyn Midwest Living i nie bez powodu. Lokalne restauracje, a także regionalne ulubione, takie jak Portillo's, są w menu.

Lokalizacje

  • 2400 West Bradley Ave , 61821, Champaign

pytania