Keystone logo
Palm Beach State College

Palm Beach State College

Palm Beach State College

Wstęp

Pathway do sukcesu w hrabstwie Palm Beach

O nas Od momentu otwarcia swoich drzwi ponad 80 lat temu, Palm Beach State College jest integralną częścią niezwykłego rozwoju i dobrobytu hrabstwa Palm Beach. Nasi absolwenci - liderzy społeczności i biznesu od pokoleń - wywarli wpływ na każdą branżę i nadal to robią.

Założona w 1933 roku jako pierwsza publiczna szkoła wyższa na Florydzie, Palm Beach State rozrosła się z trzech klas i 41 lokalnych studentów do pięciu kampusów i 48,757 studentów z ponad 161 krajów. Jeden z czołowych producentów absolwentów szkół wyższych w USA, PBSC oferuje również stopnie maturalne, certyfikaty zawodowe, szkolenia zawodowe oraz kształcenie korporacyjne i ustawiczne.

Z biegiem lat Palm Beach State College rozszerzył swoją misję, programy i zasięg, aby stać się największą instytucją szkolnictwa wyższego w hrabstwie Palm Beach i czwartą co do wielkości (w oparciu o FTE) z 28 uczelni w systemie Florida College. Każdego roku więcej absolwentów szkół średnich w Palm Beach County wybiera PBSC niż jakąkolwiek inną instytucję. Studenci zapisują się do kampusów w Lake Worth, Boca Raton, Palm Beach Gardens, Belle Glade i Loxahatchee Groves, a także uczestniczą w kursach online.

Lokalizacje

  • Lake Worth

    South Congress Avenue,4200, 33461, Lake Worth

    pytania