Keystone logo
© Eva Dang
Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Wstęp

Witamy w Oxford International College of Beauty , Beauty School w Wielkiej Brytanii . Założona w 1990 roku, Oxford International College of Beauty jest jedną z najbardziej prestiżowych specjalistycznych instytucji szkoleniowych w zakresie urody w Wielkiej Brytanii.

Oferując studentom najwyższe kwalifikacje na świecie, bramę do zatrudnienia w jednych z wiodących na świecie uzdrowiskach i kariery w egzotycznych lokalizacjach, Oxford International College of Beauty odgrywa ważną rolę w dostarczaniu branży kosmetycznej dzięki wysoce profesjonalnym terapeutom.

OICB cieszy się godną pozazdroszczenia reputacją dzięki wysokim standardom zawodowym, wyjątkowym wynikom egzaminacyjnym i perspektywom zatrudnienia. Branża kosmetyczno-uzdrowiskowa oferuje wspaniałe możliwości dla profesjonalnych terapeutów, a Oxford International College of Beauty to miejsce, w którym można rozpocząć odkrywczą podróż.

Zapotrzebowanie na trening terapii kosmetycznej, stymulowane popularnymi i ekscytującymi możliwościami kariery w branży kosmetycznej, przyczynia się do sukcesu Oxford International College of Beauty .

Oferując studentom najwyższe kwalifikacje na świecie, bramę do zatrudnienia w Wielkiej Brytanii i wiodących światowych uzdrowisk i karier w egzotycznych miejscach, Oxford International College of Beauty odgrywa ważną rolę w dostarczaniu branży kosmetycznej za pomocą profesjonalnych terapeutów.

Ciesząc się godną pozazdroszczenia reputacją dzięki wysokim standardom zawodowym, wyjątkowym wynikom egzaminacyjnym i perspektywom zatrudnienia, Oxford International College of Beauty zapewnia ekskluzywne szkolenia z terapii piękności w Witney, jednym z najbardziej atrakcyjnych miast targowych w Cotswold.

Witney to tętniące życiem miasto targowe z doskonałymi udogodnieniami na zakupy, wypoczynek, kino, puby i restauracje. Jesteśmy w niewielkiej odległości od Oksfordu, Blenheim Palace, pięknych wiosek Cotswold i tylko półtorej godziny od Londynu.

Oxford International College of Beauty otrzymał ostatnio status "Premier College" od ASIC i jest zarejestrowanym sponsorem w brytyjskiej agencji Border.

Branża kosmetyczna i spa oferuje wspaniałe możliwości dla profesjonalnych terapeutów, a Oxford Interational College of Beauty to miejsce, w którym można rozpocząć odkrywczą podróż.

Lokalizacje

  • Witney

    Waterside Court New Bridge Street Witan Way, OX28 6FE, Witney

pytania