Keystone logo

Ogeechee Technical College

A logo

Wstęp

Ogeechee Technical College ( OTC ) to jednostka Technical College System of Georgia obsługująca hrabstwa Bulloch, Evans i Screven. Jesteśmy publiczną uczelnią wyższą, która przyczynia się do rozwoju edukacyjnego, gospodarczego i osobistego jednostki oraz społeczności, którym służymy.

Ogeechee Technical College zapewnia skoncentrowane na studentach programy akademickie i zawodowe oraz usługi wsparcia na poziomie stopnia naukowego, dyplomu i certyfikatu. Wykorzystujemy metodologie nauczania tradycyjnego i na odległość w najnowocześniejszych placówkach, jednocześnie wspierając kształcenie dorosłych, kształcenie ustawiczne oraz indywidualne szkolenia pracowników biznesowych i branżowych.

Ogeechee Technical College wywarło niezwykły wpływ na swoją społeczność nawet w krótkim czasie, kiedy istniało. W ciągu trzydziestu czterech lat zapewnił tysiącom absolwentów produktywne i satysfakcjonujące zatrudnienie; pomogło setkom obywateli poprawić ich alfabetyzację lub zdobyć GED; pomogło dziesiątkom firm i branż w przeszkoleniu pracowników.

Lokalizacje

  • Joe Kennedy Boulevard,1, 30458, Statesboro

pytania