Keystone logo
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Wstęp

Dlaczego Olympus Aviation

Wybór odpowiedniej szkoły lotniczej

Wybór odpowiedniej szkoły szkoleniowej jest pierwszym krokiem na drodze do zostania kompetentnym pilotem prywatnym lub zawodowym i najważniejszą decyzją, którą podejmiesz.

Nauka latania nie jest swobodna. Udana kariera lotnicza jest możliwa tylko dzięki uzyskaniu najlepszego szkolenia podczas godzin formacyjnych szkolenia lotniczego. Głównym celem OA jest zapewnienie najlepszych możliwych podstaw dla studentów-pilotów, od pierwszego dnia. Nie robimy żadnych skrótów, nie pozostawiając nic przypadkowi.

„Latanie jest sztuką, a sztukę latania uczy się i uczy odpowiedni personel”.

Świetne doświadczenie instruktażowe

Najważniejsze informacje o kpt. Stavrosie Anastasiadisie, głównym instruktorze lotniczym Olympus Aviation

Z ponad 34-letnim doświadczeniem jako pilot sił powietrznych, pilot cywilny, instruktor lotu, instruktor instruktora lotu, egzaminator lotu, w sumie 13300 godzin lotu, w tym 3800 godzin sił powietrznych, 9250 godzin cywilnych i 250 godzin samolotów morskich, jest uważany za jednego z najlepszych instruktorów lotów w Grecji.

Przykładem solidnych umiejętności nauczania i instruktażowych w bardzo wymagającym lotnictwie i środowisku komercyjnym, poprzez wykonanie projektu sylabusa, zarządzanie i rewizję dla pilotów na poziomie podstawowym, zapewniając skuteczne szkolenia, PPL, od 0 do ATPL (licencja pilota transportu lotniczego), MCC, nadzór i ocena w czterech organizacjach szkolenia lotniczego (FTO / ATO) zgodnie z przepisami JAA / EASA. Pomyślnie przeszkolono ponad 280 pilotów prywatnych i zawodowych.

Autor książki Sztuka i technika latania .

Bezpieczeństwo lotu
Głównym celem OA jest zapewnienie szkolenia zawodowego zgodnego z przepisami FCL / EASA dotyczącymi bezpieczeństwa lotu i standardów obsługi technicznej. OA wykorzystuje tylko pełne certyfikaty samolotów EASA i HCAA z Grecji. Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługi lotniska, kliknij tutaj.


Doświadczenie szkoleniowe
Olympus Aviation jest zatwierdzoną organizacją szkoleniową JAA / EASA EL-ATO 134 Horizon Aviation Academy, w Salonikach / Grecja, na podstawie zezwolenia Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA). Olympus Aviation jest założony przez profesjonalnych pilotów z lotnictwa i lotnictwa cywilnego z tysiącami godzin lotu i dużym doświadczeniem w procesie szkolenia. Instruktorzy naziemni wykazali się specjalistycznymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem w lotnictwie.

Doskonała pogoda
Doskonałe warunki pogodowe w Salonikach umożliwiają nam nieprzerwane szkolenie przez cały rok, bez marnowania cennego czasu i pieniędzy.
Latem wysokie temperatury wynoszą zwykle od 27 do 33 stopni Celsjusza, chociaż czasami wspinają się wyżej.
W miesiącach jesiennych i zimowych noce są znacznie chłodniejsze, a normalne wysokie temperatury w ciągu dnia wynoszą od 21 do 25 stopni Celsjusza.

Ponad 50 lotnisk (rozbudowa międzynarodowa)
W celu zaawansowanego szkolenia piloci studenci i budowniczowie godzin mają możliwość odwiedzenia i przeszkolenia na ponad 50 lotniskach i lotniskach w Grecji kontynentalnej i na wyspach (np. Mykonos, Santorini, Korfu, Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos, Skiathos, Mytilini) oraz w wielu innych europejskich portach lotniczych, zarówno w przypadku lotów VFR, jak i IFR.

Za jedyne 12 miesięcy
W Olympus Aviation średni czas wymagany do ukończenia kursu zerowego do ATPL wynosi 12–14 miesięcy, łącznie ze wszystkimi szkoleniami i egzaminami.

Gościnność
W OA będziesz prowadzony osobiście przez każdy etap programu szkoleniowego, w gościnnym środowisku, od pierwszego lotu wprowadzającego aż do dnia otrzymania certyfikatu na podstawie odpowiedniej licencji.

Lokalizacje

  • Kalamaria Municipality

    14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

pytania