Keystone logo
© Eva Dang
Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Wstęp

64620_64568__12A1181.jpg

Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame to niezwykle popularna i przesadnie zasłużona szkoła wyższa w Leeds. College jest domem dla ponad 1600 brytyjskich studentów z Wielkiej Brytanii, a dzięki doskonałej reputacji oferuje wsparcie i ekscytującą atmosferę do nauki.

Międzynarodowi studenci opłacani za granicą stanowią mniej niż 3% populacji college'u i są w pełni zintegrowani z naszą społecznością uczelni.

Notre Dame została założona w 1898 roku i przez lata rozwijała się z małej kaplicy z zaledwie kilkoma salami wykładowymi, do znacznie większej uczelni, gdzie tradycyjne budynki sąsiadują szczęśliwie z nowymi budynkami, tworząc dzisiejszą kampusową stylistykę.

Kampus Notre Dame znajduje się w akademickim sercu miasta. Naprzeciwko University of Leeds i sąsiaduje z centrum miasta, jest dobrze obsługiwany przez transport publiczny, sklepy i zakwaterowanie i cieszy się życiem studenckiego środowiska.

Nasze sale lekcyjne, warsztaty technologiczne i laboratoria są specjalnie zaprojektowane i dobrze wyposażone, a nasze inne udogodnienia obejmują halę sportową, centrum IT i duży pakiet biblioteczny.

Życie w mieście Leeds

Leeds znajduje się w północnej Anglii w hrabstwie Yorkshire.

Zaledwie 2 godziny z Londynu pociągiem i 1 godzina z Manchesteru samochodem, Leeds jest połączone ze światem poprzez własne międzynarodowe lotnisko Leeds Bradford (LBA).

Jest to miasto liczące milion osób i jest największym obszarem finansowym poza Londynem.

Leeds jest uznawane na arenie międzynarodowej jako wiodące centrum nauki, z łączną populacją studencką ponad 200 000 osób.

Pogoda w Leeds jest umiarkowana i znana jest z tego, że jest stosunkowo sucha, szczególnie w porównaniu do innych angielskich miast. Temperatury rzadko spadają poniżej zera w zimie, a późną wiosną i latem miasto ma wiele kar i często bardzo słoneczne dni, kiedy średnie temperatury sięgają powyżej 20 stopni Celsjusza.

Aby uzyskać więcej informacji na temat życia w Leeds:
http://www.visitleeds.co.uk/

Dlaczego warto wybrać Notre Dame?

64621_64572_NotreDameCuvillyBuilding.JPG
 • Doskonałe wyniki

Stopa zdawalności na poziomie A dla studentów zagranicznych w tym roku wyniosła 100%. Jesteśmy ciągle w top 10% szóstej szkoły w kraju.

 • Jakość nauczania

Ofsted - departament rządowy odpowiedzialny za inspekcję i regulowanie brytyjskich szkół - opisuje naszą uczelnię jako "wybitną".

 • Szeroki zakres przedmiotów na poziomie A

Oferujemy szeroką gamę dobrze obsługiwanych i dostępnych zasobów na poziomie A. Istnieje ponad 30 przedmiotów dostępnych dla studentów do nauki.

 • 100% progresji do uniwersytetu

Wszyscy nasi zagraniczni studenci przeszli na studia po pomyślnym ukończeniu kursu A Level.

 • OCRE Oxford, Cambridge, Russell Group doświadczenie

Coaching i usługi mentorskie dla studentów zainteresowanych najbardziej prestiżowymi uniwersytetami.

 • Przygotowanie do egzaminu IELTS i wsparcie w języku angielskim

Kluczowa część twojego sukcesu akademickiego.

 • Dynamiczny program pozalekcyjny

Dobrze zorganizowany i kompleksowy zakres działań - zarówno sportowych, jak i akademickich.

 • Wysoce zaufany sponsor

Jak można się było spodziewać, Notre Dame jest zarejestrowana jako Wysoce Zaufany Sponsor w Home Office UK Border Agency, posiadając najwyższy możliwy ranking sponsoringu studentów zagranicznych w ramach systemu sponsorowania 4 poziomu. Licencja uczelni: 54JPRGKT3.

Akademicka doskonałość

64622_64570_building.JPG

100% zdawalności w egzaminach na poziomie A

Kwalifikacje w Wielkiej Brytanii są uznawane i szanowane na całym świecie, a studiując w Wielkiej Brytanii, będziesz budować solidne fundamenty swojej przyszłości.

Nasza stawka 100% pozytywna z 86% na poziomie AC jest czymś, z czego jesteśmy dumni i jest dowodem na:

 • Ustrukturyzowane podejście do uczenia się i wysoki poziom osobistego kontaktu w Notre Dame
 • Wysoki standard nauczania i zaangażowanie naszych ekspertów
 • Nasi ciężko pracujący studenci!

100% wskaźnik sukcesu dla kandydatów na studia międzynarodowe

Mamy również fantastyczną stopę przyjęć na uniwersytet. 100% naszych studentów zagranicznych, którzy ubiegają się o przyjęcie, studiuje na uniwersytecie w kraju i za granicą. Jeśli chcą studiować w Wielkiej Brytanii, składają podanie przez UCAS (system aplikacyjny uniwersytetów i szkół wyższych) i otrzymują zachęty i wskazówki na każdym etapie drogi, nie tylko za pośrednictwem systemu samouczków uczelni, ale także za pośrednictwem wskazówek od ekspertów w biurze kariery. Obszerne wskazówki są oferowane przez personel i zewnętrznych mówców, aby poprowadzić Cię przez skomplikowany proces aplikacji uniwersyteckiej.

"Mają dobre zaplecze, które pomoże ci znaleźć odpowiedni uniwersytet, pomagając ci w późniejszym życiu. Nie zapominają o tobie. "
Liam, szósty student

Poziom to uznawane na całym świecie kwalifikacje, a niektórzy uczniowie decydują się na zastosowanie do uniwersytetów w innych krajach, np. Uniwersytet w Hongkongu za pośrednictwem systemu innego niż Jupas.

Chętnie pomagamy studentom ubiegającym się poza granicami Wielkiej Brytanii, dostarczając referencje i zestawienia wyników.

64623_64569_amandalanjesan.jpg

Lokalizacje

 • Leeds

  St Mark's Avenue, Leeds LS2 9BL, , Leeds

Programy

pytania