Keystone logo
Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Wstęp

Założona w 1912 roku NWTC jest dwuletnią publiczną szkołą wyższą o randze ogólnokrajowej, w której studenci przygotowują się do kariery w dziedzinie zaawansowanych technologii i rozpoczynają studia licencjackie. Każdego roku NWTC obsługiwało ponad 32 000 studentów; 7800 studentów zdobywało stopnie naukowe i dyplomy oraz współpracowało z ponad 1100 firmami w ramach szkoleń kontraktowych.

Uczelnia zobowiązuje się do zapewnienia wszystkim uczniom najwyższej jakości edukacji w zakresie zaawansowanych technologii, aby poprawić jakość ich życia. Studenci NWTC otrzymują zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. W rezultacie ponad 94 procent absolwentów ma karierę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a setki kontynuują naukę na podstawie umów transferowych NWTC z prawie 40 innymi uczelniami / uniwersytetami.

Kolegium przyjęło studentów z ponad 23 krajów na całym świecie, w tym z Egiptu, Pakistanu, Republiki Południowej Afryki, Brazylii, Ghany, Hiszpanii, Mołdawii i Chin. Wszyscy studenci NWTC otrzymują zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. W rezultacie 94 procent absolwentów ma karierę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów; 80 procent tych absolwentów jest zatrudnionych w swoich dziedzinach zawodowych. Setki kolejnych absolwentów kontynuuje naukę dzięki umowom transferowym NWTC z prawie 40 innymi uczelniami / uniwersytetami. Zacznij tutaj. Iść gdziekolwiek!

153688_pexels-photo-6147175.jpeg

W co wierzymy

Wierzymy, że każdy ma wartość. Nie ograniczamy się do wieku, płci, statusu społecznego, religii. Jesteśmy zjednoczeni w godności i różnorodności.

Wierzymy, że każdy - bez względu na to, gdzie się znajduje w swoich osobistych i zawodowych podróżach - może marzyć o wielkich marzeniach i wznieść się ponad swoje obecne miejsca. Wierzymy, że każdy może wznieść się wyżej.

NWTC jest krajowym liderem!

NWTC to „Achieving the Dream Leader College” - krajowe oznaczenie przyznawane szkołom społecznym, które zobowiązują się do poprawy wyników uczniów i zlikwidowania luk w osiągnięciach.

Spośród 5000 uczelni, które przyznają stopnie naukowe, NWTC plasuje się w TOP 1% uczelni w USA pod względem:

 • Technologie komunikacyjne / technicy i powiązane usługi wsparcia
 • Informatyka i informatyka oraz usługi wsparcia
 • Technologie inżynieryjne i dziedziny związane z inżynierią
 • Precyzyjna produkcja

(Źródło: dane Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych opublikowane w Community College Week 18 sierpnia 2014 r.)

NWTC to właściwy wybór dla…

Opcje kariery

 • Ponad 200 stopni naukowych, dyplomów technicznych, praktyk zawodowych i certyfikatów.
 • Umowy o przeniesienie dyplomu z prawie 40 kolegiami i uniwersytetami.
 • 97,9% absolwentów z 2017 roku jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych ze swojej edukacji w NWTC.

Wpływ

 • Ponad 3000 absolwentów w 2017 roku.
 • Finalista w 2017 roku nagrody American Association of Community Colleges (AACC) za Advancing Diversity.
 • Finalista 2015 roku w konkursie American Association of Community Colleges (AACC) Student Success Excellence Award.
 • Uznana za jedną z 20 najszybciej rozwijających się dużych uczelni w Ameryce w latach 2003, 2004 i 2006 (źródła: Community College Week i Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych).
 • Należy do 12% najlepszych dwuletnich uczelni w USA pod względem promowania sukcesu studentów, zatrzymania ich i ukończenia studiów (źródło: Aspen Institute).

Gospodarka

 • NWTC obsługuje ponad 1100 firm rocznie, prowadząc szkolenia dla tysięcy pracowników.
 • Mediana pensji w wysokości 41,596 dolarów dla absolwentów z 2017 roku, którzy pracują w swojej dziedzinie.
 • 94,7 procent absolwentów z 2017 roku pracuje w Wisconsin; 72,9 procent pracuje w dzielnicy NWTC.

Dedykowany sukcesowi uczniów

Sukces studencki to sedno naszej pracy w NWTC. Pomagamy naszym studentom w każdy możliwy sposób, aby pomóc im zdobyć referencje. Kolegium zostało nazwane Achieving the Dream Leader College za sukcesy uczniów i wypełnienie luk w osiągnięciach.

Misja NWTC

Jesteśmy dwuletnią szkołą techniczną, obsługującą północno-wschodni stan Wisconsin, zapewniając edukację, szkolenia i możliwości uczenia się przez całe życie dla wszystkich osób i firm, prowadząc do rozwoju wykwalifikowanej i włączającej kulturowo siły roboczej. Nasi klienci pobudzają witalność gospodarczą naszego powiatu poprzez wykorzystanie umiejętności i wiedzy zdobytej dzięki zdobywaniu certyfikatów, stopni naukowych, dyplomów i kursów.

Wizja NWTC

NWTC to najnowocześniejsza uczelnia kształcąca się przez całe życie, która przekształca, wzmacnia i inspiruje.

Lokalizacje

 • Green Bay

  2740 West Mason St., WI 54303, Green Bay

 • Marinette

  1601 University Drive, WI 54143, Marinette

 • Sturgeon Bay

  229 N. 14th Avenue, WI 54235, Sturgeon Bay

pytania