Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Wstęp

SZKOLENIA BADAWCZE W MEDYCYNIE I NAUCE ZDROWOTNEJ

Jakie są twoje ambicje w tej nowej erze odkryć?

Wierzymy, że w celu rozwiązania ważnych problemów zdrowotnych kluczowa jest doskonałość w edukacji i metodologii badań. Naszym celem jest inspirowanie i prowadzenie utalentowanych studentów w dążeniu do tego, by stali się wiodącymi pracownikami służby zdrowia, profesorami lub pionierskimi naukowcami - tymi, którzy chcą zmienić swoje badania niezależnie od dziedziny - medycyny klinicznej, badań nad lekami, zdrowia publicznego lub rozwoju polityki zdrowotnej .

PROGRAMY MSC

Sercem tej filozofii są nasze trzy programy magisterskie. Dwa z nich są przeznaczone dla posiadaczy tytułu licencjata: magister nauk o zdrowiu (dwuletni program w pełnym wymiarze godzin, który oferuje specjalizacje w dziedzinie epidemiologii, epidemiologii klinicznej, epidemiologii genetycznej, zdrowia publicznego i ekonomii zdrowia) oraz mistrz badań w Badania kliniczne. Trzeci program jest przeznaczony dla absolwentów studiów magisterskich i pracowników służby zdrowia na poziomie podyplomowym. Jest to tytuł magistra nauk o zdrowiu, który jest oferowany jako roczny program w pełnym wymiarze godzin lub skrojony na miarę dwuletni program wykonawczy w niepełnym wymiarze godzin. Ten program oferuje również kilka specjalizacji.

PROGRAM LETNI ERASMUS

Każdy z tych trzech programów łączy teoretyczne i praktyczne szkolenie badawcze z zakresu medycyny i nauk o zdrowiu. Programy rozpoczynają się w sierpniu od programu Erasmus Summer. Te trzytygodniowe, 30-stopniowe portfolio najnowocześniejszych zagadnień biomedycznych ma na celu pełne zaspokojenie potrzeb międzynarodowych studentów i specjalistów o szczególnym znaczeniu - takich jak medycyna kliniczna, ogólna praktyka, zdrowie publiczne, epidemiologia, genetyka lub biostatystyka.

Ponieważ program letni koncentruje się na kluczowych zasadach i metodach ilościowych badań medycznych, jest otwarty nie tylko dla uczestników programów magisterskich, ale dla wszystkich studentów i pracowników służby zdrowia. Jeśli nie jesteś zapisany do programu studiów, ale chcesz uzyskać istotne aktualizacje w zakresie stosowanych dyscyplin medycznych i opieki zdrowotnej, możesz w ten sposób opracować własny plan treningowy - kolejny ważny aspekt filozofii NIHES . Jako niezależny student możesz również zapisać się do dowolnej części naszego jesiennego programu nauczania.

PROGRAMY PERSONALNE

Czy chcesz dodać międzynarodowy wymiar swojej kariery naukowej? Aby połączyć badania i pracę kliniczną? A może chcesz zmaksymalizować swoje szanse na zakwalifikowanie się do projektu badawczego doktoranckiego poprzez program podyplomowy? Nasze szkolenie badawcze ma na celu pomóc Ci zrobić wszystko.

Rozważ nasz program studiów podyplomowych przez dodatkowy rok szkolenia naukowego po ukończeniu studiów magisterskich, jeśli chcesz zdobyć więcej doświadczenia badawczego lub zwiększyć swoje szanse na zakwalifikowanie się do projektu badawczego doktoranckiego.

W NIHES stale rozwijamy naszą sieć uniwersytetów partnerskich na całym świecie. Niezależnie od tego, jakie masz ambicje - czy zamierzasz pracować jako naukowiec w środowisku akademickim, sektorze publicznym czy przemyśle - zapewnimy Ci wiedzę i doświadczenie, których potrzebujesz.

Lokalizacje

  • Rotterdam

    NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

    pytania