Keystone logo
Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)

Wstęp

70013_ship-helm-759954_640.jpg

INFORMACJE O NMIT

Przemysł morski jest kręgosłupem nowoczesnych przedsiębiorstw i odpowiada za transport ponad 90 procent światowych towarów. Bez transportu morskiego import i eksport towarów i towarów w skali niezbędnej dla współczesnego świata nie byłby możliwy. Wraz z rosnącą wydajnością żeglugi jako ekonomicznego środka transportu i rosnącą liberalizacją handlu, handel morski rozwija się i prosperuje, zatrudniając miliony ludzi na całym świecie na lądzie i morzu.

Przyszłość branży z pewnością zapowiada się obiecująco. W skali globalnej kraje na całym świecie koncentrują się na działaniach związanych z handlem międzynarodowym w celu pobudzenia wzrostu gospodarczego. Przewiduje się, że w ciągu następnych 10-15 lat światowy handel znacznie wzrośnie, co doprowadzi do dwukrotnego zwiększenia ilości handlu morskiego z 10 miliardów ton ładunku rocznie do 20 miliardów ton ładunku około 2030 roku.

Rosnąca inwestycja w infrastrukturę portową i morską, a także zwiększenie krajowej łączności, są postrzegane jako prawdziwie pozytywne katalizatory, które będą stanowić podstawę silnego wzrostu gospodarczego i zrównoważonej przyszłości dla kraju. Port Klang i Port Tanjung Pelepas (PTP), wiodące porty kontenerowe w kraju, nadal zaliczane do 20 najlepszych portów kontenerowych na świecie, jeszcze bardziej wzmocnią działalność handlu morskiego i przekształcą Malezję w regionalne centrum morskie.

W odpowiedzi na rosnący przemysł i wzrost zapotrzebowania na kapitał ludzki, Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT) został utworzony w 2011 roku w celu podjęcia edukacji morskiej, szkoleń, badań i doradztwa. Położony w samym sercu ASEAN i na skrzyżowaniu tętniącego życiem regionalnego przemysłu morskiego, NMIT ma strategiczną pozycję, aby wspierać konkurencyjność krajową i regionalną w przemyśle morskim, logistycznym oraz naftowym i gazowym poprzez oferowanie różnych akredytowanych programów akademickich i szkoleniowych. Kierując się naszym motto "Doskonałość z celem", staramy się zapewnić studentom oraz personelowi przemysłowemu odpowiednie umiejętności, obszerną wiedzę i cenne doświadczenie niezbędne do udanej kariery w branży morskiej.

Od początku naszej działalności w 2011 roku wspieraliśmy ponad 2000 studentów w naszym kampusie miejskim w Johor Bahru i EduCity Campus w Iskandar Puteri. NMIT oferuje obecnie programy na poziomie dyplomu w zakresie operacji portowych, zarządzania wysyłkami, logistyki morskiej, prawa morskiego i bezpieczeństwa pracy na morzu

WIZJA

Być światowej klasy instytucją morską do roku 2020.

MISJA

Zapewnienie wysokiej jakości edukacji, szkoleń, badań, ekspertyzy komercjalizacyjnej i przywództwa, które przyniosą korzyści branży morskiej.

CEL

Aby rozwinąć zdolnych profesjonalistów w dziedzinie transportu morskiego i zapewnić wysokie możliwości zarabiania na społecznościach poprzez światowej klasy edukację morską i rozwiązania technologiczne, a tym samym poprawimy jakość życia w kierunku poprawy losu ludzkości.

Lokalizacje

  • Johor Bahru

    NMIT@City Campus Level 11-14, Kotaraya Office Tower, Galleria@Kotaraya, Jalan Abdullah Ibrahim, 80000 Johor Bahru, Johor Darul Takzim, Malaysia, , Johor Bahru

pytania