Keystone logo
© Eva Dang
National Film and Television School

National Film and Television School

National Film and Television School

Wstęp

Historia

Narodowa Szkoła Filmowa (tak jak została nazwana po raz pierwszy) została otwarta w 1971 roku, co było kulminacją wielkiego wysiłku przemysłu i rządu, aby stworzyć instytucję kształcącą i przygotowującą talenty dla brytyjskiego przemysłu filmowego.

W 1970 r. Colin Young, Szkot, który przewodniczył Wydziałowi Sztuki Teatralnej Uniwersytetu Kalifornijskiego, był współzałożycielem NFTS i został mianowany pierwszym dyrektorem szkoły. Z pożyczką od Rank, NFS kupił stare Beaconsfield Film Studios w Buckinghamshire - które było domem dla tak różnych organizacji, jak British Lion Film Corporation, The Crown Film Unit i North Thames Gas Board - i miało na celu ponowne wprowadzenie go do profesjonalnego przemysłu standardy. Young założył cztery stałe działy - produkcję, kamerę, montaż i dźwięk - aw 1971 roku pierwsze wejście 25 studentów przeszło przez bramę studia. Reżyserzy: Mike Radford (kupiec wenecki, Il Postino), Bill Forsyth (lokalny bohater) i Ben Lewin (Ally McBeal), pionierski dokumentalista Nick Broomfield (Aileen: portret seryjnego mordercy) oraz specjalista od efektów specjalnych Dennis Lowe (Cold Mountain) , Angielski pacjent) były wśród nich.

Zakłady produkcyjne

NFTS jest jedyną szkołą filmową w Wielkiej Brytanii, posiadającą własne standardowe studio filmowe, telewizję 4k oraz studia prób. Dzięki niedawnej inwestycji w szkołę w wysokości 20 milionów funtów, oferujemy najnowocześniejsze dedykowane przestrzenie robocze dla wszystkich kursów, co sprawia, że ​​nasze doświadczenie studenckie nie ma sobie równych w żadnej innej brytyjskiej instytucji kreatywnej.

Studenci NFTS otrzymują całodobowy dostęp przez 364 dni w roku do największych zakładów produkcyjnych w dowolnej brytyjskiej szkole filmowej. Obejmują one nie tylko nasze studia, ale także nasze kina dźwiękowe i dubbingowe, ponad 50 najwyższej klasy kamer, najnowsze oprogramowanie do edycji w dedykowanych apartamentach, nasze kina Dolby Digital Surround i inne. Te wyjątkowe udogodnienia umożliwiają naszym studentom tworzenie BAFTA, Royal Television Society, nagrodzonych CILECT i nominowanych do Oscara.

Program

Na świecie nie ma innej szkoły filmowej oferującej tak wiele specjalistycznych kursów praktycznych filmowania. 18 Mistrzów, 14 dyplomów, 4 certyfikaty i szeroka gama krótkich kursów.

Kursy NFTS są oparte na uczeniu się i stosowaniu rzemiosła i umiejętności medium. Studenci są zachęcani do rozwijania solidnego zrozumienia, w jaki sposób ich rola specjalistyczna wpisuje się w ogólny proces opracowywania projektu, produkcji i tworzenia programów. Cała praktyczna nauka jest ściśle zintegrowana z seminariami i innymi działaniami, które umieszczają film, telewizję i gry w kontekście historycznym, kulturowym i biznesowym.

Alumni Network

Tylko dlatego, że ukończyłeś studia, nie znaczy, że to koniec!

NFTS ma bardzo aktywną sieć absolwentów, a wielu absolwentów pozostaje w kontakcie i współpracuje długo po tym, jak opuścili Szkołę. Coraz więcej absolwentów pracuje również nad projektami z absolwentami od wielu lat.

W ramach sieci absolwentów otrzymasz regularne wiadomości e-mail zawierające informacje o ofertach pracy, projektach Bridges to Industry i nowościach ze szkoły. Mamy również naszą coroczną imprezę Alumni Party NFTS, która odbywa się w Centralnym Londynie każdego stycznia - pamiętajcie, aby zwracać uwagę na zaproszenie!

Nie zapomnij o tym, aby być na bieżąco z danymi kontaktowymi i informować nas o kredytach lub festiwalach, w które jesteś zaangażowany!

Aby skontaktować się z zespołem Alumni NFTS , wyślij e-mail na adres [email protected]

Aby pomóc Ci pozostać w kontakcie, połącz się ze starymi koleżankami z klasy lub poznaj absolwentów z innych lat, dlaczego nie dołączyć do nas online na Facebooku i Linked In.

Wzmacniacz

NFTS jest wdzięczny wielu organizacjom, firmom i osobom indywidualnym, które wspierają naszą pracę, z których wielu wspiera Szkołę przez większość swojego istnienia.

PLATINUM PARTNER SPONSOR

KANAŁ 4

CHANNEL 4 JEST PUBLICZNIE WŁASNYM, KOMERCYJNYM OPUBLIKOWANYM SERWISEM PUBLICZNYM, KTÓRY ZOSTAJE INNOWACYJNY, DOŚWIADCZALNY I WYJĄTKOWY.

KLUCZOWE FUNDERY PARTNERSKIE

DZIAŁ KULTURY, MEDIÓW I SPORTU

DCMS DZIAŁA W CELU UPEWNIENIA SIĘ KOMUNIKACJI, KREATYWNOŚCI, MEDIÓW, KULTUR, TURYSTYKI, SPORTU I GOSPODARSTW DOMOWYCH MASZ RAMY DO WZROSTU I PRAWDZIWEGO WPŁYWU NA ŻYCIE LUDZI.

HEFCE

PROMOTY I FUNDUSZE NAUCZANIE I BADANIA W INSTYTUCJACH SZKOLNICTWA WYŻSZEGO.

CREATIVE SKILLSET FILM UMIEJĘTNOŚCI FUNDUSZ

FUNDUSZ UMIEJĘTNOŚCI FILMOWYCH SKILLSET WSPIERANY PRZEZ KRAJOWY LOTERIĘ POPRZEZ BFI I BRANŻĘ FILMOWĄ POPRZEZ FUNDUSZ INWESTYCYJNY UMIEJĘTNOŚCI

PARTNERZY SPONSORZY PARTNERSKIE

NIEBO

SKY JEST NAJWIĘKSZĄ TRANSFERACJĄ PAY-TV W ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE I IRLANDII Z PONAD 11 MLNĄ SUBSKRYPCJI.

BRITISH BROADCASTING CORPORATION

THE BRITISH BROADCASTING CORPORATION (BBC) JEST NAJWIĘKSZYM BROADCASTEREM NA ŚWIECIE, WIĘCEJ NIŻ 23 000 PERSONELU.

ITV

ITV TO NAJWIĘKSZA KOMERCYJNA SIEĆ TELEWIZYJNA W WIELKIEJ BRYTANII

DYSPOZYCJA DYSTRYBUTORÓW FILMOWYCH

DYSTRYBUTORZY DYSTRYBUTORÓW LTD. (FDA) JEST CELEM HANDLEM DLA DYSTRYBUTORÓW FILMÓW TEATRALNYCH W WIELKIEJ BRYTANII - FIRM, KTÓRE WYDALAJĄ FILMY DO WIZUALIZACJI W WIELKIEJ BRYTANII.

UK CINEMA ASSOCIATION

UK CINEMA STOWARZYSZENIE JEST STOWARZYSZENIEM HANDLOWYM REPREZENTUJĄCYM INTERESY OPERATORÓW W WIELKIEJ BRYTANII.

AKREDYTACJE DLA KLIENTÓW PARTNERSKICH

KRÓLEWSKA SZKOŁA SZTUKI

NASZ KURS MA JEST WALIDOWANY PRZEZ KRÓLEWSKĄ KOLEGIĘ SZTUKI

CREATIVE SKILLSET FILM ACADEMY

JESTEŚMY KREATYWNYM AKADEMIEM FILMÓW SKILLSETOWYCH ZIDENTYFIKOWANYM PRZEZ UKŁAD FILMOWY W BRANŻY JAKO CENTRUM DOSKONAŁOŚCI W EDUKACJI FILMOWEJ I SZKOLENIU.

CENTRUM INTERNATIONAL DE LIAISON DES ECOLES DE CINÉMA ET DE TÉLÉVISION - CILECT

JESTEŚMY CZŁONKIEM CZYLI STOWARZYSZENIE ŚWIATOWEJ SZKOŁY FILMOWEJ I TELEWIZYJNYCH ŚWIATA. JEGO CELE SĄ DOSTARCZENIE ŚRODKÓW WYMIANY POMYSŁÓW W POSZCZEGÓLNYCH SZKOŁACH

GRUPA EUROPEJSKA DES ECOLES DE CINEMA ET DE TELEWIZJA - GEECT

JESTEŚMY CZŁONKIEM EUROPEJSKIEGO ZGROMADZENIA SZKOŁY FILMOWYCH I TELEWIZYJNYCH

AGENCJA ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

WSZYSTKIE OSIĄGNIĘTE WYNIKI "WYKWALIFIKOWALNY" DLA JAKOŚCI UCZNIÓW W SZKOLENIU NAUCZYCIELI Z AGENCJI ZAPEWNIANIA JAKOŚCI DLA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO (QAA). ZOBACZ RAPORT .

Mosty dla przemysłu

NFTS współpracuje z wieloma partnerami w branży, aby zapewnić możliwości studentom i absolwentom NFTS.

Program NFTS Bridge to Industry Schemes ma na celu pomoc studentom i absolwentom NFTS w branży - dając możliwości tworzenia filmów krótkometrażowych, filmów i promocji u sponsorów naszych partnerów branżowych, przy jednoczesnym wspieraniu przez NFTS.

Lokalizacje

  • Beaconsfield

    Beaconsfield Studios, 141 Station Rd, , Beaconsfield

Programy

    pytania