Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Wstęp

O Mt. WOREK

W Mt. SAC, studenci mogą uzyskać pełne doświadczenie uczelni bez pełnego długu uczelni. Zapewniamy naszym studentom wsparcie i doskonałe wykształcenie, których potrzebują, aby odnieść sukces w nowych karierach, uzyskać dostęp do uniwersytetów najwyższego poziomu lub awansować w swojej obecnej pracy. Mamy ponad 260 programów studiów i certyfikatów, 25 programów wsparcia oraz ponad 50 klubów studenckich i programów sportowych.

Misja

Misja Mt. San Antonio College ma wspierać wszystkich studentów w osiąganiu ich celów edukacyjnych w środowisku doskonałości akademickiej. W szczególności College jest zaangażowany w zapewnianie wysokiej jakości edukacji, usług i szkoleń dla pracowników, aby studenci stali się produktywnymi członkami zróżnicowanego, zrównoważonego i globalnego społeczeństwa. Kolegium zobowiązuje się przygotować studentów do uczenia się przez całe życie poprzez opanowanie podstawowych umiejętności, osiągnięcie stopni naukowych i certyfikatów oraz ukończenie Pathways kariery i transferu. Kolegium zrealizuje to zobowiązanie, zapewniając angażujące i wspierające środowisko nauczania i uczenia się dla studentów o różnym pochodzeniu, doświadczeniu, potrzebach, zdolnościach i celach. Kolegium jest zaangażowane w służenie naszej społeczności poprzez poprawę osiągnięć ekonomicznych, promowanie zaangażowania obywatelskiego, poprawę dobrobytu, promowanie krytycznego myślenia oraz wzbogacanie doświadczeń estetycznych i kulturowych.

Oświadczenie Wizji

Mt. San Antonio College stara się być uważany za jedną z najlepszych szkół społecznych w kraju. Będziemy postrzegani jako lider w nauczaniu, programach i usługach szkół wyższych. Jako pierwszorzędne kolegium społeczności zapewniamy dostęp do wysokiej jakości programów edukacyjnych i usług, koncentrując się na sukcesach studentów w atmosferze uczciwości i szacunku. Zdobędziemy tę reputację, konsekwentnie przekraczając oczekiwania naszych studentów, pracowników i naszej społeczności.

Podstawowe wartości

 • Uczciwość: traktujemy się nawzajem uczciwie, etycznie i z szacunkiem w atmosferze zaufania.
 • Równość i różnorodność: Szanujemy i przyjmujemy z zadowoleniem wszystkie różnice oraz wspieramy równe szanse na odniesienie sukcesu w całej społeczności kampusu.
 • Budowanie społeczności: pracujemy w odpowiedzialnych partnerstwach poprzez otwartą komunikację, opiekę i ducha współpracy.
 • Koncentracja na studentach: uwzględniamy potrzeby studentów i społeczności zarówno w planowaniu, jak i w naszych działaniach.
 • Uczenie się przez całe życie: Promujemy ciągłe dążenie do wysokich celów edukacyjnych poprzez równy dostęp do doskonałości zarówno w nauczaniu, jak i usługach wsparcia.
 • Pozytywny duch: Działamy harmonijnie, okazujemy współczucie i jesteśmy dumni z naszej pracy.
 • Skuteczne zarządzanie: Utrzymujemy i ulepszamy instytucję i środowisko poprzez efektywne wykorzystanie zasobów czasu, talentów, udogodnień i finansowania.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

W skrócie

Nasi profesorowie i instruktorzy są jednymi z najlepszych w swoich dziedzinach. Nasi uczniowie pochodzą z różnych środowisk i robią wspaniałe rzeczy. Nasze obiekty rywalizują z budynkami uniwersytetów, dając naszym studentom możliwość pracy z najlepszą technologią w najlepszej przestrzeni.

Lokalizacja

Kampus znajduje się na 420 akrach w Walnut w Kalifornii, na wschodnim krańcu Greater Los Angeles Area. Miasto Walnut jest uważane przez Money Magazine za jedno z najlepszych małych miasteczek do zamieszkania. Zróżnicowane przedmieście, Orzech jest znany z krajowych szkół i społeczności jeździeckiej. Miasto łączy w sobie urok wiejskiego życia z korzyściami z tego, że jest zaledwie 25 km od centrum Los Angeles i jego niesamowitych zajęć kulturalnych i rekreacyjnych.

Mt. San Antonio College służy wszystkim, od mieszkańców po pracujących profesjonalistów i studentów z zagranicy. Lokalne granice College District obejmują społeczności Baldwin Park, Bassett, Charter Oak, Covina, Diamond Bar, południową część Glendora, Hacienda Heights, City of Industry, Irwindale, La Puente, La Verne, Pomona, Rowland Heights, San Dimas , Valinda, Walnut i West Covina.

Dynamiczna społeczność

W Mt. San Antonio College , różnorodność jest tym, co ożywia nasz kampus. Nasi uczniowie pochodzą z różnych środowisk i są w różnych miejscach w życiu. Niektórzy są tutaj prosto ze szkoły średniej, podczas gdy inni mają rodziny i pełnoetatowe prace, ale wszyscy są tutaj z tego samego powodu: aby osiągnąć swoje cele poprzez edukację. Z dumą obsługujemy ponad 50 000 studentów ze wszystkich dziedzin życia. Około połowa naszych studentów poszukuje stopni naukowych i certyfikatów. Druga połowa korzysta z programów społecznościowych, zajęć z zakresu rozwoju siły roboczej i innych kursów pozakredytowych.

Quality Academics

Jesteśmy dumni z doskonałości i różnorodności naszych programów akademickich. Przy tak wielu różnych ścieżkach do wyboru na Mt SAC, jeśli zaczniesz tutaj, możesz udać się wszędzie.

 • Mt. SAC jest Top 10 California Transfer College
 • 240 stopni i programy certyfikatów do wyboru
 • 200 kursów rozwoju zawodowego i społeczności
 • Licencjat zaprojektowany dla Mt. Studenci SAC
 • Najnowocześniejsze obiekty, sale lekcyjne i warsztaty
 • Najlepsza technologia i najnowocześniejszy sprzęt pomagający uczniom w nauce

Wsparcie dla studentów

Dzięki dobrze prosperującemu środowisku kampusu oraz ekscytującym zespołom i klubom studenckim, Mt. Studenci SAC otrzymują pełne doświadczenie w college'u.

 • Ponad 50 klubów studenckich
 • 22 programy sportowe (z ponad 60 tytułami państwowymi i krajowymi)
 • 25 bezpłatnych programów wsparcia, które pomogą uczniom odnieść sukces na studiach

Niezrównana wartość

Jako non-profit California Community College, Mt. SAC zapewnia w pełni akredytowane kursy uniwersyteckie za jedyne 46 USD za jednostkę. Instytucje prywatne są średnio 30 razy droższe.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

Dlaczego Mt. WOREK?

Istnieją niezliczone powody, aby wybrać Mt. San Antonio College . Oferujemy setki programów akademickich, sportowych i wspierających, aby pomóc naszym studentom osiągnąć dowolny cel. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść się na czteroletni uniwersytet, zdobyć GED, uzyskać stopień naukowy, czy po prostu wziąć udział w kilku zajęciach, aby pomóc w pracy, Mt. SAC ma dla Ciebie program.

Elastyczne programy, doskonała edukacja

Mt. SAC ma ponad 90 różnych programów studiów i 150 certyfikatów (szkolenia zawodowe) w branżach i przedmiotach, od projektowania graficznego przez rolnictwo po pielęgniarstwo i naprawę klimatyzacji. Bez względu na temat nasze kursy są najwyższej jakości. Mt. Studenci, wykładowcy i sama szkoła SAC zdobyli niezliczone nagrody i wyróżnienia za swoją pracę. To właśnie nasze zaangażowanie w doskonałość uczyniło nas Top 10 California Transfer College.

Pełne doświadczenie College bez pełnego długu College

To kosztuje tylko mieszkańcom Kalifornii około 1400 $ rocznie do udziału w Mt. San Antonio College . Oferujemy takie same ogólne kursy edukacyjne jak szkoły UC i CSU, ale kosztują dziesiątki tysięcy dolarów mniej. W rzeczywistości studenci mogą uzyskać tytuł licencjata z połową kwoty długu studenckiego, zaczynając od Mt. SAC, a następnie przeniesienie na czteroletni uniwersytet. Oprócz oszczędności oferujemy konkurencyjne drużyny lekkoatletyczne, kluby studenckie oraz najnowocześniejsze udogodnienia i technologie, tak jak na czteroletnich uniwersytetach.

Wsparcie dla studentów

Kolegium może być trudne, szczególnie dla studentów, którzy nie mają wsparcia, którego potrzebują w domu lub którzy mają własne rodziny do utrzymania. Dlatego zapewniamy naszym studentom wszystkie narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces. Obejmuje to korepetycje, opiekę przedszkolną dla dzieci, kursy ESL i podstawowe umiejętności.

Lokalizacje

 • Los Angeles

  Los Angeles, Stany Zjednoczone

Programy

pytania