Keystone logo
© Eva Dang
Morley College

Morley College

Morley College

Wstęp

Morley College to londyńska uczelnia dla dorosłych. Oferuje kursy z różnych dziedzin, w tym sztuki i projektowania, mody, języków, dramatu, tańca, muzyki, zdrowia i nauk humanistycznych.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci odkryć Twoją przyszłość poprzez naukę. Nasze ulepszone i elastyczne usługi zapewniają bezpieczeństwo i harmonogram, więc niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoje umiejętności, nadać priorytet swojemu samopoczuciu, czy cieszyć się kreatywnością, w Morley jest dla Ciebie krótki kurs.

Możesz być Adventuristą : prawdziwym ryzykantem, skupiającym się na tworzeniu nowych ścieżek i odkrywaniu twórczych możliwości. Być może jesteś ekologiem , chcesz być zielony i gotowy do rozwijania technologii i praktyk w celu ochrony naszej planety. Może jesteś futurystą - zamiast myśleć nieszablonowo, odbudowujesz go za pomocą nowych strategii na rzecz lepszego świata.

Niezależnie od tego, czy chcesz popracować nad nowymi umiejętnościami, omówić ważne pytania, czuć się dobrze, czy też czerpać radość z kreatywności, w Morley znajdziesz kurs dla dorosłych, na którym możesz znaleźć swoją istotę .

Lokalizacje

  • South Bank

    Westminster Bridge Road,61, SE1 7HT, South Bank

    pytania