Keystone logo
© Ulf Palm
Molkoms Folkhögskola

Molkoms Folkhögskola

Molkoms Folkhögskola

Wstęp

Molkom Folk High School (Molkoms folkhögskola) jest jedną ze 155 szkół ludowych w Szwecji, formą edukacji dorosłych istniejącą od 1868 roku. W naszej szkole uczy się około 200 osób w różnym wieku i z różnych środowisk, a my oferujemy różnorodne kursy i programy. Możemy zapewnić ci platformę do studiów wyższych, ale także edukację zawodową w naszych dwóch obszarach profilowych: utrzymanie zdrowia i film - tworzenie i produkcja,

Molkom Folk High School działa w dwóch lokalizacjach w okręgu Värmland: Karlstad i Molkom. Nasza szkoła w Molkom jest również szkołą z internatem, zapewniając wybór niedrogiego pokoju i wyżywienia podczas nauki, a także wyjątkowe poczucie wspólnoty.

Większość zajęć odbywa się w języku szwedzkim, ale obecnie oferujemy jeden program międzynarodowy (w języku angielskim): Film - tworzenie i produkcja.

Życie na kampusie i udogodnienia

Mołkom

Molkom to niewielka miejscowość w gminie Karlstad, pięknie położona nad dwoma jeziorami. Gminę zamieszkuje około 2000 osób. Działa tu kilka firm i dość szeroka oferta usług m.in. supermarkety, pizzeria, centra sportowe, dentyści, apteki, przychodnia zdrowia i biblioteka. Do Karlstad jest około 30 kilometrów, a połączenia autobusowe są dość częste w dni powszednie.

Zakwaterowanie w Mołkomie

Folkhögskola w Molkom oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z posiłkami pięć dni w tygodniu. Istnieją również inne rozwiązania w zakresie zakwaterowania studentów. Więcej informacji znajdziesz na stronie edukacyjnej.

Dla chętnych oferujemy wyżywienie i zakwaterowanie w bardzo korzystnych cenach! Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Molkom Folkhögskola!

Lokalizacje

  • Molkom

    Mejerivägen 3, 655 60, Molkom

pytania