Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Wstęp

Wykorzystaj swój potencjał w Manchester Met - ambitny uniwersytet z dumną historią

Manchester Met znajduje się w centrum Manchesteru, ekscytującego i tętniącego życiem miasta, pełnego muzeów, galerii, teatrów i sal koncertowych. Ma dumną historię sięgającą 1824 roku i ma zróżnicowaną międzynarodową populację z ponad 100 różnych krajów.

Uniwersytet jest w trakcie programu inwestycyjnego o wartości 400 milionów funtów w celu ulepszenia swoich obiektów dydaktycznych i badawczych, budynków i przestrzeni publicznych. Niedawno zainwestowano w ich budynek Grosvenor, School of Digital Arts, Institute of Sport i budynek Dalton, przebudowę ich Wydziału Nauki i Inżynierii.

Manchester Met jest również zaangażowany w uznawanie międzynarodowych studentów osiągających wysokie wyniki i oferuje szeroką gamę stypendiów. Obowiązują OWU.

Funkcje kampusu

Manchester Met ma imponujące sale wykładowe, sale seminaryjne i strefy do nauki, wyposażone w najnowszą technologię i specjalistyczny sprzęt. Jest także domem dla PrintCity, centrum innowacji druku 3D i posiada niesamowitą całodobową bibliotekę zawierającą ponad milion książek, czasopism i e-zasobów*.

*Rok akademicki 2020-21

Dostępny jest również szereg obiektów informatycznych i multimedialnych, w tym technologia multimedialna i zaawansowane laboratoria.

Sport

Manchester jest domem dla niektórych z największych nazwisk w sporcie, co zainspirowało Manchester Met do zaoferowania studentom szerokiej gamy zajęć sportowych. Niezależnie od tego, jaki sport lub aktywność kochasz lub chcesz spróbować, znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Badania

Dziewięćdziesiąt procent wpływu badawczego Uniwersytetu jest „wiodące na świecie” lub „doskonałe na arenie międzynarodowej”**, co świadczy o jakości prowadzonych przez niego badań. Dowiedz się o skali, głębokości i ambicjach ich pracy oraz o tym, jak wywierają globalny wpływ, odwiedzając ich stronę internetową. **REF 2021

Wsparcie dla studentów

Manchester Met ma bardzo doświadczony personel, który oferuje porady zawodowe i bezpłatną pomoc w języku angielskim. Mają także dedykowane Biuro Międzynarodowe, aby zapewnić studentom zagranicznym wszelkie wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces.

Każdy student Uczelni jest również automatycznie członkiem Samorządu Studentów, który istnieje po to, aby zapewnić studentom jak najlepsze doświadczenia podczas studiów.

    Lokalizacje

    • Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

    pytania