Keystone logo
MIU City University Miami

MIU City University Miami

MIU City University Miami

Wstęp

Uniwersytet dla świata rzeczywistego

Misją MIU jest dostarczanie innowacyjnych i niedrogich programów studiów wysokiej jakości oraz możliwości uczenia się studentom na całym świecie.

Zaangażowanie w doskonałość i jakość inspiruje nasze programy, które przygotowują studentów do stawienia czoła globalnym wyzwaniom i skutecznego zastosowania wiedzy akademickiej w rzeczywistych sytuacjach .

Jako część Proeduca Group, światowego lidera w dziedzinie edukacji online, innowacyjny model edukacyjny MIU łączy zaawansowaną technologię ze spersonalizowaną i wysokiej jakości edukacją.

Powody, dla których warto studiować w MIU

Dyplom akredytowany w USA. Licencja i akredytacja

Studia w Stanach Zjednoczonych dają możliwość wejścia na międzynarodowy rynek pracy „frontowymi drzwiami”, ponieważ kwalifikacje z USA dają przewagę konkurencyjną w wielu krajach. MIU jest licencjonowany przez Komisję ds. Niezależnej Edukacji Departamentu Edukacji stanu Floryda i jest akredytowany przez ACICS – Radę Akredytacyjną Niezależnych Szkół i Szkół.

Wykwalifikowany wydział międzynarodowy

W naszej misji, aby MIU stał się uniwersytetem dla prawdziwego świata, nasz międzynarodowy wydział równoważy świat biznesowy i akademicki, generując i rozpowszechniając wiedzę, którą można zastosować we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw.

Możliwości stypendialne i elastyczne plany czesnego

W MIU jesteśmy zaangażowani w pomaganie jak największej liczbie osób w dostępie do edukacji uniwersyteckiej. Z tego powodu zapewniamy szereg stypendiów opartych na zasługach i potencjale. Dodatkowo MIU oferuje specjalny plan płatności, umożliwiający studentom elastyczne finansowanie studiów. Nie wstrzymuj swojej edukacji!

Przywództwo edukacyjne online

W Proeduca Group nasze wartości wynikają z przekonania, że możemy wykorzystywać innowacje i technologię do przekraczania granic, przynosząc korzyści ludziom na całym świecie, zapewniając dostęp do wysokiej jakości edukacji. MIU korzysta z prestiżowego internetowego modelu edukacyjnego grupy, który opiera się na 4 kluczowych filarach:

 • Obszerne zasoby edukacyjne, pozwalające na samodzielną naukę i głębokie nurkowanie w interesujących obszarach.
 • Ekskluzywny osobisty opiekun, który od pierwszego dnia wspiera i prowadzi studenta przez cały proces akademicki (Administracja, Akademia, Technologia).
 • Zajęcia online na żywo. Dobrze skonstruowane, interaktywne i prowadzone przez wykładowców, są prawdziwym rozszerzeniem tradycyjnego doświadczenia w klasie. Będą one zawsze nagrywane i będą dostępne w dowolnym momencie za pośrednictwem kampusu internetowego.
 • System ciągłej oceny dla progresywnego i ciągłego procesu uczenia się.

MIU oferuje możliwość wyboru spośród dwóch różnych trybów nauki. Każdy format ma na celu zaspokojenie różnych specyficznych potrzeb uczniów.

online

 • Dostosowanie się do Twojego rytmu. Rozłóż obciążenie pracą zgodnie z osobistym rytmem nauki, harmonogramem i karierą. Pozwala to na osiągnięcie optymalnej równowagi między celami edukacyjnymi i zawodowymi.
 • Najlepsza technologia edukacyjna. Nasz program wykorzystuje najlepsze wykorzystanie technologii w edukacji, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie uczenia się na odległość. Korzystamy z połączenia dyskusji online, dokumentów multimedialnych, wideokonferencji, warsztatów i innych, aby zapewnić wysoce dostosowane, interaktywne i przyjazne dla użytkownika doświadczenie edukacyjne.
 • Ponieważ życie jest cyfrowe. Każdego dnia firmy mają zespoły rozsiane po całym świecie, prowadzące projekty z różnych części globu. Nasz format online odzwierciedla tę rzeczywistość, pozwalając zachować równowagę między postępem w nauce, rozwojem zawodowym i osobistym spełnieniem. Nie wstrzymuj swojego życia!

Hybrydowy

 • Doświadczenie USA. Zamieszkaj w Miami, międzynarodowym centrum wielokulturowości, i poznaj zgiełk dużego amerykańskiego miasta.
 • Naprawdę różnorodne. Poznaj międzynarodowych profesjonalistów z różnych środowisk i nawiąż długotrwałe relacje biznesowe.
 • Wybuch wizji. Każda kohorta jest ręcznie wybierana i ma ograniczony rozmiar, co pozwala każdemu uczniowi na osobistą interakcję z międzynarodowymi wykładowcami i kolegami z klasy, jak najlepiej wykorzystać swoje zajęcia.

Funkcje kampusu

Kampus główny MIU

Położony w tętniących życiem centrach finansowych i biznesowych Miami pomiędzy Downtown i Brickell, gdzie znajdują się najbardziej prestiżowe uniwersytety Florydy.

kampus o powierzchni ponad 7000 stóp kwadratowych, specjalnie zaprojektowany, aby pomieścić:

 • sale lekcyjne
 • Audytorium
 • Biblioteka
 • Studio nagrań AV
 • Kawiarnie i pomieszczenia wypoczynkowe

  Wymagania wizowe

  Wiza studencka F1

  Jeśli zdecydowałeś się studiować swój program hybrydowy w Miami i jesteś studentem zagranicznym, musisz złożyć wniosek o wizę studencką F1, która może zostać przetworzona z pomocą MIU.

  Jak uzyskać wizę studencką?

  1. Gdy zaakceptujemy Twoją rejestrację, zostaniesz zarejestrowany w Systemie Informacji o Studentach i Gościach Wymiany (SEVIS) i będziesz musiał uiścić opłatę SEVIS I-901 (350 USD).
  2. Równolegle Twój osobisty doradca w MIU prześle Ci link do wypełnienia i opłacenia formularza I-20 (250 USD). Po otrzymaniu potwierdzenia płatności wyślemy Ci formularz I-20.
  3. Po otrzymaniu formularza I-20 i zarejestrowaniu się w SEVIS możesz złożyć wniosek w ambasadzie lub konsulacie USA o wizę F1.
  4. Podczas rozmowy wizowej należy przedstawić formularz I-20, list akceptacyjny MIU oraz umowę rejestracyjną.
  5. Biuro administracyjne Twojej ambasady skontaktuje się z Tobą w sprawie wydania wizy F1. Zalecamy, aby studenci zagraniczni rozpoczęli proces przyjmowania z wystarczającą ilością czasu przed rozpoczęciem zajęć, aby mieć czas na ukończenie procesu wizowego.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

  pytania