Keystone logo

Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

A logo

Wstęp

MIAT College of Technology przygotowuje studentów do nagradzania karier technicznych od prawie pół wieku. W tym czasie stała się ważnym dostawcą do przemysłu technicznego w całym kraju. MIAT College of Technology pomógł tysiącom osób zdobyć odpowiednie dla branży umiejętności, doświadczenie i kontakty potrzebne do wykonywania satysfakcjonujących karier technicznych. Po ponad 45 latach kształcenia zawodowego, MIAT College of Technology zbudował doskonałą reputację i silne relacje robocze z czołowymi pracodawcami.

Programy technologii lotniczych zostały stworzone w 1969 roku, aby objąć szkolenia praktyczne koncentrujące się na programie nauczania certyfikowanym przez FAA. Absolwenci programów technologii lotniczej są uprawnieni do zdawania egzaminów federalnych, które kwalifikują ich do uzyskania dyplomu technika płatowca i zespołu napędowego (A&P).

Jako student MIAT College of Technology dzisiaj będziesz czerpać korzyści z dumnego dziedzictwa sukcesów i niezmiennego dobrego imienia MIAT College of Technology w branży szkoleń technicznych.

Programy MIAT College of Technology są opracowywane w bezpośredniej odpowiedzi na opinie liderów branży poszukujących wykwalifikowanych pracowników. MIAT współpracuje z pracodawcami w celu opracowania programów specjalnie dostosowanych do ich potrzeb. Jako student MIAT College of Technology zdobędziesz odpowiednie, aktualne umiejętności, których poszukują pracodawcy.

Teraz jest ekscytujący czas dla osób gotowych na karierę techniczną. MIAT College of Technology zapewnia szkolenia ukierunkowane na karierę, opracowane we współpracy z liderami branży. Programy MIAT College of Technology są dostosowane do zapracowanych dorosłych uczniów. Wielu uczniów pracuje i / lub wychowuje rodziny podczas chodzenia do szkoły. Dzięki opcjom zajęć MIAT i wieczornych MIAT College of Technology możesz wybrać harmonogram, który Ci odpowiada.

Lokalizacje

  • Haggerty Road,2955, 48188, Michigan

  • Northpark Central Drive,533, 77073, Houston

pytania