Keystone logo
Melbourne College Of Hair And Beauty

Melbourne College Of Hair And Beauty

Melbourne College Of Hair And Beauty

Wstęp

Melbourne College Of Hair And Beauty (MCOHB) działa od lat pięćdziesiątych i od ponad 60 lat zapewnia najwyższej jakości szkolenia z zakresu włosów i urody.

Jako jedna z najdłużej działających prywatnie zarejestrowanych organizacji szkoleniowych (RTO) w Melbourne w zakresie fryzjerstwa i terapii kosmetycznej, MCOHB oferuje szeroką gamę innowacyjnych kursów od poziomu certyfikatu II do poziomu dyplomu w zakresie fryzjerstwa, kosmetologii, biznesu i makijażu.

Posiadamy również dobrze znane salony fryzjerskie i kosmetyczne otwarte dla publiczności, w samym sercu Melbourne CBD, dzięki czemu będziesz mógł ćwiczyć swoje umiejętności na prawdziwych klientach płacących. Nasze salony są przez wiele dni w pełni zajęte u klientów!

Dążymy do zapewnienia najwyższego standardu usług naszym studentom i jesteśmy zaangażowani w wizję, misję, cele i sukcesy naszych uczniów i nauczycieli. To, co obiecujemy, jest tym, co dostarczamy. Zawsze dostarczamy produkty o wyjątkowej jakości, które stanowią wartość dodaną dla wszystkich zaangażowanych przez długi czas. Skupiamy naszą uwagę na pomyślnym wyniku ucznia.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Docklands, Australia

pytania