Keystone logo
Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Wstęp

MBSC ma na celu opracowanie nowej generacji liderów transformacyjnych, którzy myślą kreatywnie i działać odważnie. Królestwo potrzebuje więcej twórców pracy i nie tylko konsumentom pracy. MBSC został zaprojektowany, aby wypełnić tę lukę poprzez utworzenie przedsiębiorców wszelkiego rodzaju (EAK®).

Książę Mohammad Bin Salman College (MBSC) Biznesu i Przedsiębiorczości to nowy prywatny, uczelnia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Został on ustanowiony przez Międzynarodowe partnerstwo pomiędzy Emaar Ekonomicznego City, Babson globalny (w całości należącą do Babson College, USA), Lockheed Martin pod parasolem Odsunięcie gospodarcza program w Królestwie Arabii Saudyjskiej i fundacji MISK.

MBSC znajdą Babson College w unikalne podejście do nauczania przedsiębiorczości, które nie opierają się na biernie słuchać wykładów w klasie, ale koncentrują się na ręce-on empirycznego uczenia się, które jest praktyczne i pragmatyczne. Program wykorzystuje zestaw sygnatur pól doświadczalnych, które będą wymagać od studentów, aby zastosować swoją naukę do rzeczywistych problemów i rozpoczęcie nowych przedsięwzięć społecznych i biznesowych. Ten rodzaj uczenia się na podstawie projektu zostaną uzupełnione przez sieć mentorów i doradców. Rozwój jednostek będzie nadal poza klasą poprzez celowo stworzył zestaw współpracujących zajęć doświadczeń, które będą wzmacniać i budować umiejętności przywódczych przedsiębiorczych studentów. MBSC będzie mieć kulturę, która odzwierciedla najlepsze z tradycji akademickich we wszystkich instytucjach, światowej klasy wyższych, których cechy obejmie szacunek dla różnych punktów widzenia, profesjonalizm, uczciwość i stałej dążenie do doskonałości zarówno w jak i poza szkołą.

MBSC zapewni edukację światowej klasy, który spełnia międzynarodowe standardy z tutaj w Arabii Saudyjskiej.

MBSC przeprowadziła globalne wyszukiwanie do zatrudniania wykładowców, którzy są zarówno utalentowanych nauczycieli i wybitni naukowcy. Wszystko wydział założenie zostało przeszkolonych w Babson College. Wydział założycielskich zostanie uzupełniony przez grupę wybitnych wykładowców z Babson odwiedza i innych światowej klasy uczelni i uniwersytetów. MBSC zobowiązuje się do przestrzegania światowych standardów jakości wykonując standardy zarówno lokalnych (NCAA) i globalnej akredytacji od organów takich jak NEASC i AACSB. Babson College będzie nadal udzielać pomocy i wsparcia MBSC przez następne dziesięć lat w jego drodze do doskonałości.

NASZA WIZJA

Aby być wybitną uczelnią, która odblokuje potencjał przedsiębiorczości w Arabii Saudyjskiej do tworzenia miejsc pracy w przyszłości i przyczyni się do gospodarki opartej na wiedzy saudyjskim. Osiąga się to poprzez coraz elitarnej, międzynarodowej akredytowaną instytucją, która redefiniuje edukację w Arabii Saudyjskiej i regionie. Będzie to żywy, Learning Lab, która tworzy i uruchamia nową generację liderów transformacyjnych.

NASZA MISJA

Misją Kolegium jest kształcenie liderów przedsiębiorczości, który potrafi rozpoznać i szans kształt. Absolwenci Kolegium będzie w stanie wytworzyć wartość ekonomiczną i społeczną, gdziekolwiek ich pracy - jako pracownicy w dużych i małych przedsiębiorstw; jako przywódcy rządu, społecznym lub organizacji dobroczynnych; jako założycieli nowych firm; lub jako liderów przedsiębiorstw rodzinnych i eksploatowanych.

CAMPUS & Wyposażenie

Kampus został zaprojektowany przez HDR Inc. jeden z największych na świecie 100 największych globalnych firm projektowych, aby stworzyć środowisko, które sprzyja dostarczanie wyjątkowej nauczania Babson Global, ma zaplecze dla działań współfinansowanych zajęć i odzwierciedla zaangażowanie MBSC do kultury doskonałości. Razem mamy nadzieję inspirować kreatywność i współpracę i pomóc uczniom osiągnąć swój pełny potencjał.

Lokalizacje

  • 7082-BayLaSun-Juman St. Unit No. 1 King Abdullah Economic City 23964-2522 Kingdom of Saudi Arabia, , Jeddah

pytania