Keystone logo
Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center Program Study Tour
Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center

Program Study Tour

Request duration

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Mandarin Garden "doświadczenie chińska kultura" -tour Program studiów

Cechą programu:

Mandarin Garden "chińska kultura doświadczenie" Program Study Tour to połączenie programu podróży turystycznych i chińskiej kultury języka, zawiera język, kulturę chińską utrzymania zdrowej nauki i piękne podróże krajobrazu, w tym samym czasie, uczniowie mają bliższą obserwację w chińskim społeczeństwie i chiński codzienne życie. Nasz program studiów Tour ma te kilka cech:


1. Studenci będą uczyć się chińskiego w głębokiej kultury Chin, a 24 godziny całkowicie chińskim otoczeniem zanurzenia;

2. Będziesz podróż do Szanghaju, Yunnan Lijiang i Shangri-La atrakcji, cieszyć się piękne krajobrazy;


Mandarin Garden 2 tygodni do 3 miesięcy "kultury chińskiej doświadczenia" - Study Tour Program

Harmonogram próbki: od poniedziałku do piątku


09:00 - 12:30 kurs językowy

1:30 PM - 18:00 PM chińskich znaków, działania chińskiej kultury,
Oczywiście Taiji, medycyna chińska

Harmonogram próbki: sobota i niedziela Field Trip

W Szanghaju: Szanghajem muzeum, Zhujiajiao starożytnego miasta, Yuyuan Ogród, zachodniej jeziora w Hangzhou, Qibao starożytnego miasta, i tak dalej.

W Yunnan Lijiang: Yulong góry, ulicy Sifang, Changjiang Bay i Hutiao GorgeMandarin Garden "Impression of China Study Abroad oraz" Program Travel


Cechą programu:

Mandarin Garden posiada również "Impression of China" Studiuj za granicą i podróży Program, który może zaoferować sześciu miesięcy do jednego roku Dzienniku wizie studenckiej.

1. Chiński kursu i programu podróży są bardzo ciekawe i wspaniałe. Mandarin Garden "Impression of China" i programu Study Abroad Travel to nie tylko chiński program szkoleniowy, ale także przynoszą przeżyć prawdziwą chińską głęboką kulturę.

2. Po wzmocnienia kursu chińskiej badania przez 6 miesięcy lub 12 miesięcy w Mandarin Garden, Mandarin Garden zagwarantować naszym studentom przekazać HSK Oficjalne egzaminy, a także będą mieli szansę ubiegania się o chińskich znanych uniwersytetów.

3. Mandarin Garden oferują sześć miesięcy lub rok wizy studentów do was, którzy są zamorskich studentów, ludzi biznesu i hobbystów podróży, którzy chcą się uczyć i rozwijać się w Chinach.


Harmonogram: MON piątek


9: 00-10: 30am 11: 00-12: 30am 1: 30-3: południe 3: 30-5: 00P


Cały dzień Chiński kurs Mandarin Garden, a także zaoferować chiński kurs kultury, kurs Taiji, pobytu zdrowy przebieg, a w tym samym czasie, będziemy przynieść Ci podróżować po Szanghaju, Kunming, Lijiang, Yulong góry, starożytnego szlaku Tea, Shangri -la i tak dalej.

O szkole

pytania

Podobne kursy