Keystone logo
LVC London School of English

LVC London School of English

LVC London School of English

Wstęp

KIM JESTEŚMY

LVC London School of English jest szkołą językową z profesjonalnie wyszkolonymi nauczycielami i pracownikami, których celem jest uczynienie twojego doświadczenia edukacyjnego jak najprzyjemniejszym.

Celem LVC jest nie tylko nauczyć cię, ale także monitorować postępy i wspierać Cię podczas kontynuacji wybranego kursu. Mamy oddanych pracowników, którzy koordynują działania związane z dobrostanem studentów i nadzorują nasze usługi wsparcia, pomagając stworzyć optymalną atmosferę, w której będziesz mógł rozwinąć swój pełny potencjał.

NASZA MISJA

Zapewnienie wysokiej jakości i opłacalnej edukacji w pozytywnym i integracyjnym środowisku zorientowanym na ucznia. Koncentrujemy się na rzeczywistych i praktycznych aspiracjach studentów, aby pomóc im w rozwoju i integracji tak łatwo, jak to tylko możliwe.

NASZA WIZJA

Aby osiągnąć sukces, zapewniamy naukę języka w przyjaznym, zabawnym i bezpiecznym środowisku oraz pomagamy uczniom rozwijać się i rozwijać zawodowo.

MIĘDZYNARODOWE PRZYJACIELE

Bardzo doceniamy naszych studentów, kochamy ich wartości i ich żywe osobowości. Wierzymy z całego serca, że ​​są to interesujący i wyjątkowi ludzie, i dlatego społeczna strona naszej szkoły jest jednym z naszych głównych priorytetów. Wierzymy, że posiadanie przyjaciół z całego świata jest niesamowitym doświadczeniem, które powinno być otwarte dla wszystkich!

Lokalizacje

  • London

    148 Old Kent Road, SE1 5TY, London

pytania